Koala KombuchaKombucha


Człowiek powinien każdego dnia przyjmować kilka litrów płynów. Zwykła woda źródlana nie każdemu smakuje, z kolei napoje gazowane, nektary i soki dostępne w sklepie zawierają zbyt dużo cukrów, aby móc je regularnie spożywać. Na szczęście konsumenci dbający o swoje zdrowie mają obecnie do dyspozycji ciekawą alternatywę, w postaci napoju Koala Kombucha.

Produkt ten jest pomysłem polskich przedsiębiorców, którzy chcieli zaproponować konsumentom napój, który będzie jednocześnie zdrowy i pyszny. Wyprodukowano go na bazie bakterii kombucza, w oparciu o liczącą tysiące lat recepturę, która do tej pory cieszy się uznaniem w wielu azjatyckich krajach. W oryginale kombuczę sporządza się na podstawie naparu z herbaty, który następnie zostaje poddany procesowi fermentacji. Metoda ta sprawia, że w gotowym napoju można znaleźć mnóstwo składników, które mają dobroczynny wpływ na zdrowie.

Producenci polskiego napoju Kombucha wykorzystują jako bazę mieszankę naparów z zielonej herbaty, która jest pełna antyoksydantów, pełniących istotną rolę w wypłukiwaniu toksyn z organizmu. Poza tym produkt to prawdziwa skarbnica witamin z grupy B, które również są istotnym składnikiem codziennej diety. Witaminy te biorą udział w wielu procesach zachodzących w organizmie,  m.in. w tworzeniu nowych komórek nerwowych. Bakterie kombucza zawarte w produkcie mają też dobry wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego, działając jak naturalny probiotyk.

Polską wersję napoju można obecnie zakupić w kilku sklepach w kraju, szczegółowy wykaz dostępny jest na oficjalnej stronie producenta. Napój oferowany jest w trzech, niezwykle smacznych odmianach, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi orzeźwiających soków: w ananasowym, brzoskwiniowym oraz wiśniowym. Niestety, na polskim rynku pojawiły się też inne produkty, które również określają się jako kombucza, jednak niewiele mają z nią wspólnego. Aby uniknąć pomyłki należy sprawdzić wykaz składników, unikając produktów, które zamiast bakterii zawierają tylko ekstrakt.
Telefon:
Domena: https://www.koala-kombucha.pl/
Miejscowość: Szczecin
Adres: Chmielewskiego 18
Kod pocztowy: 70-028
Źródła: https://www.koala-kombucha.pl/


Dodano: 2019-02-21
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!