Usługi Fizjoterapeutyczne Aleksandra MarkiewiczRehabilitacja dla dzieci nakło


Dziecko w łonie matki uczy się pierwszych ruchów i nabywa podstawowych umiejętności aktywności ruchowej. Chodzi tu przede wszystkim o poruszanie rękoma, nogami, głową, chwytanie oraz wkładanie palców do buzi. Ponadto wykształca odruch ssania, jak i otwierania czy zamykania oczu. Dodatkowo uczy się ziewać, przeciągać się, a także robić ruchy oddechowe. Następnie, po urodzeniu, zaczyna obserwować rodziców i chłonąć nie zawsze prawidłowe wzorce ruchowe z ich zachowania. To właśnie na tym etapie dochodzi do problemów, które rozwiązywane są podczas sesji fizjoterapeutycznych. 

Niewielu rodziców wie, że w codziennej pielęgnacji - przewijaniu, rozbieraniu i ubieraniu, braniu na ręce, a nawet myciu czy karmieniu, może popełniać błędy, których skutki będą widoczne w dorosłym życiu. Rehabilitacja dla dzieci w Nakle prowadzona przez Aleksandrę Markiewicz to rozwiązanie, które zawczasu uchroni dziecko przed problemami z aktywnością fizyczną. 

Jako specjalista fizjoterapii, o którym więcej dowiedzieć można się na stronie markiewiczfizjo.pl, oferuje ona profesjonalnie przeprowadzone zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci w różnym wieku. Co ważne, podczas tego typu sesji nie brakuje rodziców, których czynny udział w ćwiczeniach, przyczynia się do szybszych efektów pracy. Należy także wspomnieć, że bazuje ona na popularnej i uznawanej za najlepszą z metod rehabilitacyjnych, metodzie NDT-Bobath. Głównymi założeniami metody są intensywne ćwiczenia indywidualnie dobierane do każdego z małych pacjentów, jak i dynamiczne aktywizowanie pacjenta, poprzez dostarczanie odpowiednich doznań zmysłowych oraz ruchowych. 

Każda rehabilitacja, aby dawała efekty, wymaga profesjonalnego przygotowania, opracowania planu działania, jak i ustalenia celu. Aleksandra Markiewicz od lat pracuje z dziećmi i dokładnie wie, jak powinny wyglądać ćwiczenia, aby dorosłe życie małego pacjenta było samodzielne i nieograniczone ruchowo. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu, dzięki którym, już wielu małych pacjentów cieszy się życiem. 
Telefon: 601-982-237
Domena: https://markiewiczfizjo.pl/
Miejscowość: Nakło nad Notecią
Adres: Karnowska 12A
Kod pocztowy: 89-100
Źródła: https://markiewiczfizjo.pl/rehabilitacja-dzieci/


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy