Academy of New York Sp. z o.o.Academy of New York - szkoła języka angielskiego online


Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, jak ważna jest dziś nauka języków obcych. Świat jest coraz bardziej zglobalizowany, powszechne są wymiany studenckie, jak również nawiązywanie kontaktów biznesowych z praktycznie całym światem. Obowiązkowa jest zaś znajomość języka angielskiego - bez tego trudno jest nawet skończyć studia, nie mówiąc o otrzymaniu dobrej, godziwie opłacanej pracy. Jeśli zatem nie zna się dobrze tego języka, będącego dziś językiem międzynarodowej komunikacji, warto jak najszybciej to zmienić. Zdecydować może się na to każdy, nawet mieszkaniec małej miejscowości czy osoba mająca bardzo mało wolnego czasu. Można bowiem, zamiast zajęć stacjonarnych, wybrać kursy online, co staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem.

Poszukując takich usług, warto zajrzeć na stronę academyofnewyork.com, gdzie swoją ofertę prezentuje szkoła języka angielskiego online proponująca dogodne warunki. Dotyczą one nie tylko formy nauki i atrakcyjności zajęć czy też stawek, ale też faktu, że jej kadrę tworzą wyłącznie native speakerzy. Pochodzą oni ze Stanów Zjednoczonych, nie są to więc lektorzy, którzy nauczyli się języka i teraz dzielą się swoimi umiejętnościami. Nauka prowadzona przez osoby posługujące się językiem angielskim jako mową ojczystą jest zdecydowanie bardziej efektywna, a także przyjemna. Dodatkowo zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem kontekstu kulturowego. Materiały dotyczą Stanów Zjednoczonych - ich historii, kultury i obyczajów, można zatem uczyć się języka, a przy okazji poszerzać swoją wiedzę na temat państwa, które inspiruje i jest podziwiane przez cały świat.

Korzystając zatem z tej oferty, można mieć pewność, że nauka będzie przyjemna, efektywna, a przy tym odbywać się będzie w dogodnych warunkach - w domowych pieleszach. Co istotne, jest ona nastawiona nie na przyswajanie gramatycznych formuł, które w codziennym życiu nie zawsze mają znaczenie, a na rozwijanie umiejętności mówienia po angielsku. Nie wszystkie szkoły są w stanie zapewnić to na satysfakcjonującym poziomie.
Telefon: +48 22 222 15 00
Domena: https://academyofnewyork.com
Miejscowość: Warszawa
Adres: Złota 59
Kod pocztowy: 00-120
Źródła: https://academyofnewyork.com/


Dodano: 2021-12-10
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy