ACSE Sp. z o.o.Czujniki temperatury - zastosowanie


Na rynku można znaleźć różne rodzaje rezystancyjnych czujników temperatury, które dzielą się ze względu na rodzaj materiału, z którego zostały wykonane. Wyróżnia się więc czujniki drutowe (ceramiczne), cienkowarstwowe oraz szklane. Tego rodzaju elementy różnią się między sobą przede wszystkim rozmiarem, zakresem mierzonej temperatury oraz maksymalnym prądem pomiarowym. Na stronie dostępnej pod adresem acse.pl można znaleźć szczegółowe parametry wszystkich sprzedawanych sensorów temperatury. Oczywiście pracownicy sklepu zawsze chętnie służą doradztwem z zakresu wyboru odpowiednich urządzeń czy dodatkowych akcesoriów.

Gdzie używane są czujniki temperatury?

Proponowane na stronie sensory znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach. Urządzenia są wykorzystywane głównie do mierzenia temperatury:

  • cieczy,
  • gazów,
  • elementów maszyn,
  • instalacji przemysłowych.

Sprzedawane elementy stanowią również część takich urządzeń jak m.in. piece (tunelowe, kuźnicze, do hartowania i wyżarzania, do produkcji szkła), wanny hartownicze, kadzie odlewnicze, wtryskarki i wytłaczarki czy suszarnie. 

Krakowska marka działa w branży od lat i proponuje klientom wysokiej jakości sprzęty czy też pojedyncze akcesoria. Firma specjalizuje się w produkcji rezystancyjnych czujników (RTDPt100, Pt500, Pt1000, Ni100, Ni1000, NTC) oraz czujników termoeletrycznych (J, K, E, N, T, S, R i B). Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o najwyższe standardy projektowania, produkcji i obsługi. Oferta sklepu jest zróżnicowana - pod względem cen oraz zastosowania wytwarzanych produktów i dlatego każdy klient jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla branży, w której działa. Małopolska marka współpracuje zarówno z klientami krajowymi, jak również przedsiębiorcami działającymi na terenie pozostałych krajów EU.

Na prowadzonej stronie udostępniono informacje techniczne na temat wszystkich proponowanych rozwiązań wraz z gotowymi plikami do pobrania.
Telefon: + 48 12 415 05 09
Domena: https://acse.pl/
Miejscowość: Kraków
Adres: Pachońskiego 2A
Kod pocztowy: 31-223
Źródła: https://acse.pl/czujniki-temperatury/


Dodano: 2021-12-03
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy