Adwokat Maciej RodackiCzy kancelarie adwokackie z siedzibą w Krakowie działają jedynie regionalnie?


Rejonizacja usług prawnych wynika nie tyle z ograniczeń narzuconych przez polskiego ustawodawcę, ile z chęci zapewnienia odpowiedniej jakości usług. Skupienie się na obsłudze osób z lokalnego środowiska pozwala łatwiej nawiązać kontakt z klientem oraz umożliwia bezproblemową wymianę informacji, w tym zachowanie tak ważnej dyskrecji. 

Obecnie nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że adwokaci mogą też realizować świadczenia online. Z patentu tego korzysta dziś sporo kancelarii adwokackich. Zlokalizowane w Krakowie biuro prowadzone przez Macieja Rodackiego proponuje pomoc prawną w różnego rodzaju sprawach, starając się nie skupiać jedynie na mieszkańcach stolicy Małopolski, ale także na osobach poszukujących wsparcia prawnika z pobliskich miejscowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, otworzono również filię w Chorzowie.

Kontakt z kancelarią w celu ustalenia terminu wizyty można nawiązać poprzez formularz dostępny na stronie internetowej adwokatrodacki.pl. Obsługa biura stara się odpowiadać na otrzymane wiadomości w jak najkrótszym czasie. Niektóre sprawy mogą być prowadzone jako konsultacja telefoniczna, choć nie jest to standard. Adwokat odpowiedzialny za udzielanie świadczeń nie zawsze jest w stanie odpowiedzieć w odpowiedni sposób na zadane pytania, nie zapoznawszy się wcześniej z materiałem dowodowym. Dlatego też w kancelarii preferuje się spotkania bezpośrednie.

Pod podanym linkiem klient znajdzie część zadań, jakich podejmuje się kadra. Lista nie jest kompletna z uwagi na to, że potrzeby osób poszukujących pomocy prawnej są nieraz znacznie większe i trudno jest wymienić je wszystkie. Obecnie regulacje ustanowione przez ustawodawcę dotyczą niemal każdej dziedziny życia, zarówno poważnych spraw (przestępstwa będące pogwałceniem zapisów kodeksu karnego), jak i drobnych przewinień. Jeżeli nie ma się pewności, jak zachować się w danej sytuacji oraz gdzie szukać pomocy, skorzystanie z porady prawnika jest decyzją, dzięki której można znaleźć odpowiednie rozwiązanie problemu.

Cennik, z uwagi na różnorodność zadań stawianych przed adwokatem, jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Klient otrzymuje informację o kosztach za usługę po zapoznaniu się jurysty z dokumentacją sprawy lub po wysłuchaniu relacji słownej od samego zainteresowanego. 
Telefon: 693 253 807
Domena: https://adwokatrodacki.pl/
Miejscowość: Kraków
Adres: Mogilska 13B
Kod pocztowy: 31--54
Źródła: https://adwokatrodacki.pl/


Dodano: 2022-12-22
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy