AGCO Sp. z o.o.Niskoemisyjny, wytrzymały ciągnik - jaka cena?


Zakup ciągnika to dla wielu właścicieli gospodarstw, zwłaszcza wielkoobszarowych i o zróżnicowanym profilu działalności, spore wyzwanie. Maszyna powinna być nie tylko wytrzymała, ale także niskokosztowa. Obecnie warto zainwestować też w sprzęt wykorzystujący podczas pracy najnowsze technologie, szczególnie w zakresie automatyki napędu. 

Niskoemisyjny, przeznaczony do różnego rodzaju działań w terenie ciągnik w dobrej cenie można bez problemu znaleźć w ofercie online przedstawionej na stronie valtra.pl. Pod podanym linkiem ogłasza się polski dystrybutor wysokojakościowego sprzętu rolniczego oraz części zamiennych, który prowadzi dystrybucję na terenie całego kraju. Klient, korzystając z propozycji, może zapoznać się z modelami ciągników wyposażonych w wydajny, ergonomiczny system napędu. Zastosowane w nich silniki to wynik wieloletniej pracy i badań, co poskutkowało uzyskaniem produktu o oczekiwanej wytrzymałości nawet w trudnych warunkach. 

Przedstawiona online oferta została przygotowana nie tylko z myślą o przedstawicielach sektora rolno-hodowlanego. Dostawca dokłada wszelkich starań, aby proponowane maszyny i technologie znalazły zastosowanie w wielu branżach. Obecnie kadra jest w stanie zaproponować personalizowane rozwiązania oparte na wcześniej dokładnie sprawdzonych przez zespoły eksperckie innowacjach dla odbiorców reprezentujących segment szeroko rozumianych usług komunalnych czy też obsługi przestrzeni wielkopowierzchniowych, na przykład lotnisk, magazynów, centrów logistycznych itp.

Firma działa jako reprezentant światowych marek specjalizujących się w produkcji i dystrybucji maszyn i sprzętu szerokiego przeznaczenia. Dodatkowo zapewnia swoim klientom wsparcie doradcze, a także szereg usług posprzedażowych. Domeną zespołu serwisantów jest przede wszystkim upewnienie się, że pojazd dostarczony przez klienta jest w pełni sprawny, a poszczególne zespoły pracują prawidłowo. W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości obsługa informuje o tym fakcie właściciela ciągnika i przedstawia dostępne możliwości naprawy. Zarówno diagnostyka, jak i wymiana części to domena specjalistów mechanizacji, którzy korzystają z odpowiednio wyposażonego zaplecza sprzętowego. Jeśli konieczna jest wymiana elementu, firma zobowiązuje się do dostarczenia oryginalnego zamiennika. 
Telefon: 61 662 90 50
Domena: https://www.valtra.pl/
Miejscowość: Paczkowo
Adres: Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-021
Źródła: https://www.valtra.pl/


Dodano: 2023-08-29
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy