Beauty-Art
Autor: Iga Sikorska


Beauty-Art • Kurs makijażu Warszawa


Wykonanie dobrego makijażu nie jest łatwe. Potwierdzą to zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Właśnie dlatego Szkoła Wizażu Beaty Małachowskiej Beauty Art przygotowała kursy makijażu, które kompleksowo podchodzą do tematu.

Ich uczestnicy mogą nauczyć się między innymi:

  • teorii barw i analizy kolorystycznej, dzięki czemu odcienie kolorowych kosmetyków będą odpowiednio dopasowane do karnacji, oczu i włosów modelki,
  • modelowania twarzy na sucho i na mokro,
  • aplikacji sztucznych rzęs w kępkach i na paskach,
  • analizy budowy oka i jego korekty, na przykład w przypadku opadającej powieki,
  • przygotowania twarzy do nałożenia makijażu i zasad jej pielęgnacji,
  • dobrania kosmetyków odpowiednich do typu cery, które zapewnią długotrwały efekt i nie zaszkodzą jej kondycji (szczególną ostrożność należy zachować chociażby przy cerze tłustej i alergicznej),
  • stylizacji i modelowania brwi, które zostaną odpowiednio dopasowane do twarzy,
  • aplikacji cieni do powiek (matowych i brokatowych).

Kurs makijażu w Warszawie może dotyczyć stylizacji dziennych i wieczorowych. Osoby prowadzące zajęcia zwracają uwagę na różnice wynikające z okazji. Inaczej kobiety przygotowują się na imprezy, a inaczej na zwyczajne wyjście do pracy. Wielokrotnie trzeba także zmagać się z zasadami dress code wskazanymi przez pracodawcę. Szkolenia łączą wiedzę teoretyczną z intensywną praktyką.

Szkoła przygotowała propozycje nie tylko dla zawodowych wizażystów, ale też dla osób indywidualnych. Nie umiesz się malować? A może masz wrażenie, że da się to zrobić lepiej i efekty Twojej pracy po prostu nie są wystarczająco zadowalające? Spotkaj się z fachowcem, który pomoże w przeprowadzeniu profesjonalnej metamorfozy. W trakcie kilku godzin poświęci uwagę tylko i wyłącznie Tobie. Przeprowadzi analizę kolorystyczną, wykona projekt makijażu i pomoże zaplanować optymalną kolorystykę garderoby. Na takie spotkanie decydują się osoby w różnym wieku. Od młodych dziewczyn, po kobiety dojrzałe, które chciałyby coś zmienić w swoim codziennym wizerunku.
Telefon: 22 416 62 92
Domena: https://beautyart.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zgoda 13
Kod pocztowy: 00-012
Źródła:


Dodano: 2019-11-03
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy