"BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąDziałające bakterie do stawu • "BIOARCUS" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Zadbane i odpowiednio zaaranżowane oczko wodne jest prawdziwą ozdobą ogrodu. Jednak, aby móc zachwycać się pięknem takich akwenów, należy o nie regularnie dbać i usuwać zalegające zanieczyszczenia. Pomocne w tym okażą się preparaty firmy bioExpert, proponującej ekologiczne środki, które są bezpieczne dla roślinności. Ułatwiają one pozbywanie się glonów i sprawiają, że oczka wodne lub stawy prezentują się nienagannie. Odznaczają się prostotą użytkowania i wydajnością, dzięki czemu jedno opakowanie produktu starcza na długi czas.

Klienci polecają Bluklar 3w1, czyli niedrogi środek do pielęgnacji oczek wodnych, w którym znajduje się szereg mikroorganizmów. Jego działanie polega na klarowaniu wody oraz usuwaniu glonów i osadów z dna. Firma proponuje preparaty w opakowaniach o pojemności 250 g, 500 g lub 3 kg. To idealna opcja dla osób chcących cieszyć się przezroczystą wodą pozbawioną nieprzyjemnego zapachu. Stosowanie takich bakterii zalecane jest w okresie od kwietnia do września. Przed ich użyciem należy pozbyć się rzęsy wodnej i na minimum dwie doby wyłączyć lampy UV.

Regularna pielęgnacja oczka wodnego nie powinna być zaniedbywana. Bakterie do stawu z tej firmy to idealna alternatywa dla środków chemicznych oraz innych agresywnie działających preparatów, które niejednokrotnie zaburzają naturalne funkcjonowanie całego ekosystemu akwenu. Przedsiębiorstwo od lat udowadnia, że próby wyczyszczenia wody wcale nie muszą być inwazyjne, ponieważ często wystarczają metody ekologiczne. Dzięki nim środowisko nie jest zanieczyszczane, a stawy mają odpowiednią równowagę biologiczną. Oferowane środki są bezpieczne dla ludzi, ryb oraz zwierząt przebywających w ogrodach. Bakterie w nich zawarte działają natychmiast po umieszczeniu w wodzie. Ich zadanie polega na przekształcaniu procesu rozkładu sinic w proces fermentacji, co w znacznym stopniu przyspiesza czyszczenie oczek. W efekcie ich posiadacze cieszą się mniejszą ilością azotanów, fosforanów i nieestetycznego szlamu. Proces ten jest bardzo szybki, a zakup ekologicznych środków nie wiąże się z dużymi wydatkami.
Telefon: 780 137 396
Domena: https://bioexpert.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Białostocka 22
Kod pocztowy: 03-741
Źródła: https://bioexpert.pl/produkty/ogrod/bluklar/


Dodano: 2020-11-30
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy