BISTROKENBISTROKEN | Najlepsze domowe pierogi Warszawa Ursynów


Domowe obiady zawsze kojarzą nam się z pyszną kuchnią mamy lub babci. Nic dziwnego. To właśnie te smaki zapadają nam najmocniej w pamięć. Jednym z najpyszniejszych obiadów, jakie jadaliśmy w domu, były pierogi. Pyszne, miękkie, delikatne ciasto, wypełnione po brzegi farszem, rozpływające się w ustach. Zalety domowych pierogów można by wymieniać w nieskończoność. Będąc poza domem, często nie mamy możliwości zjedzenia tradycyjnego polskiego obiadu. Wychodzimy do pracy. Potem spotykamy się ze znajomymi albo z rodziną i idziemy do kina. Cały dzień od rana do wieczora mamy zapełniony zajęciami i obowiązkami, a jemy tylko gdzieś w biegu. Możemy zjeść fastfoody, sushi, pizzę. Znalezienie dobrego miejsca, gdzie można zjeść domowy obiad, nie jest wcale takie proste. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi warszawski BISTROKEN. Najlepsze domowe pierogi w Warszawie na Ursynowie zjesz właśnie tutaj. Możesz nie tylko delektować się pysznymi pierogami, ale także możesz zamówić je z dowozem do własnego domu.

W menu znajdziesz wiele odmian pierogów. Każdy więc zaspokoi swój smak. Możesz zamówić pierogi tradycyjne z serem, mięsem, z kapustą i grzybami lub ruskie, ale także ze szpinakiem i serem feta lub soczewicą. Wszystkie pierogi wyrabiane są codzienne, więc są świeże i przyrządzane z najlepszych składników.

W menu dostępnym na stronie bistroken.pl można zapoznać się z całą ofertą firmy. Dostępne są dania mięsne takie jak: kotlet schabowy, wątróbka, devolay i pierś z kurczaka oraz zupy i dania dla małych dzieci. Wszystko w bardzo przystępne cenie.

Możliwość zamówienia obiadu online z dowozem do domu to duże udogodnienie. Zmęczeni po pracy w zaciszu własnego domu możemy cieszyć się oraz delektować pysznym domowym obiadem za niewielką cenę. Kobietom, które nie maja czasu na gotowanie, w dużym stopniu ułatwi to życie. Raz na jakiś czas skorzystanie z oferty bistra odciąży w obowiązkach niejedną zapracowaną mamę i przemęczonego tatę. Już dziś możesz zapoznać się z ofertą i zamówić pyszny, domowy obiad.

 
Telefon: 730 260 261
Domena: http://www.bistroken.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Kod pocztowy: 02-797
Źródła:


Dodano: 2018-12-04
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy