BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.
Autor: Dawid Pawlak


Mapowanie procesów – szkolenie kompleksowe


Coraz więcej firm skłania się ku podejściu procesowemu, przynajmniej w kwestiach związanych z zarządzaniem. Dzięki temu mogą one bowiem lepiej zrozumieć sposób działania swojej organizacji, a więc zachodzące w niej procesy. Jednym z narzędzi stosowanych w tej praktyce jest mapowanie procesów. Szkolenie z tego zakresu zapewnia przedsiębiorstwo działające pod: akademiaprocesowa.pl.

Firma zatrudnia ekspertów w dziedzinie opracowywania strategii biznesowych. Są to osoby z wieloletnią praktyką w tej dziedzinie. Na rynku działa od 1995 roku. Jej celem jest te tworzenie prostych rozwiązań dla wyzwań, jakie czekają na firmę w dzisiejszym świecie.

Kurs z mapowania procesów przekazuje niezbędną wiedzę teoretyczną i praktyczną, które umożliwia dokonywanie efektywnych zmiany w procesach. Dzięki temu podmiot może zwiększyć jakość swoich usług i produktów, polepszyć terminowość, a tym samym zadbać o zadowolenie odbiorców. Do opracowania szkolenia zastosowano praktyki zalecane w ramach takich technik jak Six Sigma oraz Lean Management.

Każdy uczestnik tego szkolenia uczy się sposobów na identyfikowanie procesu, ich analizę oraz symulowanie. Terminy zajęć są dostosowane do osób, które na co dzień pracują. Z oferty mogą skorzystać nie tylko pojedynczy zainteresowani, ale również przedsiębiorstwa chcące zwiększyć kompetencje pracowników.

Istnieje możliwość zapisania się na szkolenie poprzez wypełnienie formularza online. W ofercie akademii znajduje się doradztwo przedsiębiorcom, a także wiele innych szkoleń, między innymi z zakresu modelowania procesów biznesowych, podstaw zarządzania oraz architektury i budowy systemów zarządzania. Kompleksowa oferta pozwala poprawić kompetencje na różnych płaszczyznach.
Telefon: 22 628 00 15
Domena: https://akademiaprocesowa.pl
Miejscowość: Warszawa
Adres: Pańska 96
Kod pocztowy: 00-837
Źródła: https://akademiaprocesowa.pl/portfolio-items/doskonalenie/


Dodano: 2022-06-08
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy