Boske BarberJaki zakład zyskał miano najlepszego barbera w Krakowie?


Kwestia odpowiedniej fryzury przez długi czas dotyczyła głównie kobiet. Dziś zainteresowanie schludnym wyglądem, zwłaszcza w gestii odpowiedniego ścięcia czy ułożenia włosów dotyczy w równej mierze pań i panów. Mężczyźni coraz chętniej odwiedzają salony fryzjerskie, korzystając z dostępnych tam świadczeń nie tylko w zakresie owłosienia na czaszce, ale także na brodzie, podbródku czy szyi. Usługi barberskie zyskują dziś sporą popularność wśród mężczyzn w każdym wieku. 

Powyższą zależność dostrzegają pracownicy Boske Barber. To działający w stolicy Małopolski zakład barberski, cieszący się wśród klientów zasłużoną renomą. Wiele pozytywnych opinii na temat zarówno pracy zatrudnionej kadry, jak i panującej w salonie atmosfery można spotkać w sieci. Osoby, które korzystały lub nadal korzystają z usług salonu, określają go jako najlepszego barbera w Krakowie.

Ekipa odpowiedzialna za obsługę klientów stara się, by wykonywany przez pracowników salonu zawód nie odszedł w zapomnienie. Działają, oferując profesjonalne usługi pozwalające zadbać o wygląd fryzury czy brody, jednocześnie wykorzystując w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki strzyżenia oraz modelowania męskiego owłosienia. Dużą uwagę w salonie zwraca się na miłą, luźną, sprzyjającą relaksowi  i nawiązaniu relacji atmosferę. Specjalnie wystylizowane wnętrza zachęcają do spędzania czasu na męskich rozmowach przy filiżance aromatycznej kawy. W salonie można też dopiąć transakcje biznesowe. 

Zakład prowadzi również szkolenia tematyczne. Zaprasza do kontaktu i zapisu na taki kurs osoby, które pragną we własnym zakresie zgłębić zakres pracy barbera oraz chciałyby związać z nim swoją ścieżkę zawodową. Każde szkolenie kończy się wręczeniem uczestnikowi imiennego certyfikatu. Dokument ten może stanowić atrakcyjne urozmaicenie CV. Można go przedstawiać jako dowód posiadanych umiejętności w zakresie męskiego strzyżenia włosów i brody. Jako certyfikat wydawany przez profesjonalny zakład barberski, takie zaświadczenie jest respektowane w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez zakłady fryzjerskie i barberskie działające nie tylko na terenie Krakowa, ale całego kraju. Kadra prowadząca chętnie pomaga uczestnikowi także po zakończeniu kursu, odpowiadając na pytania zadawane przez niego poprzez dostępny na serwisie formularz. 
Telefon: 884 884 777
Domena: https://boskebarber.pl
Miejscowość: Kraków
Adres: Dietla 80
Kod pocztowy: 31-073
Źródła: https://boskebarber.pl/


Dodano: 2022-06-03
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy