Cool Pics Sebastian SięborFotografia warsztaty Warszawa • https://fotografika.edu.pl/


Jeśli marzysz o wzięciu udział w profesjonalnym kursie fotografii, to firma działająca na stronie internetowej fotografika.edu.pl ma ofertę właśnie dla Ciebie. Przedsiębiorstwo działa w czterech miastach Polski, a w jego ofercie znajdują się również warsztaty z fotografii w Warszawie. W akademii pracują zarówno doświadczeni artyści, jak i fotografowie, którzy dopiero szukają swojej ścieżki zawodowej. Połączenie szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej wraz z wieloma świeżymi pomysłami sprawia, że każdy kursant może liczyć na odpowiednią dawkę inspiracji i doradztwo w wyborze swojej ścieżki rozwoju. Dotychczasowe prace uczniów zdobywały wiele nagród podczas rozmaitych prestiżowych konkursów fotograficznych.

Studia są podzielone na kilka etapów. Na początku uczniowie poznają teorię dotyczącą tego, jak wykonywać udane ujęcia. Następnie przechodzą do bardziej konkretnych zagadnień, jak na przykład fotografia modowa, dokumentalna, reklamowa czy portretowa. Jednocześnie uczniowie uczą się wielu praktycznych zagadnień, w tym tworzenia cykli fotograficznych. W zasadzie każdy ich pomysł jest później sprawdzony w praktyce. Uczelnia obiecuje również, że pomoże swoim kursantom rozwijać odpowiednie myślenie i wrażliwość na świat wokół, co jest niezbędne do tego, aby tworzyć fotografie na wysokim poziomie.

Akademia korzysta również z profesjonalnego sprzętu pochodzącego od sprawdzonych producentów. Dotyczy to zarówno wyposażenia oświetleniowego, jak i samych aparatów. Kursanci mogą do tego korzystać z dostosowanego oprogramowania komputerowego. W ten sposób ich praca może być zrealizowana zgodnie z zakładaną wizją. Na wskazanej wcześniej stronie można dowiedzieć się więcej również na temat wykładowców. Warto zapoznać się z ich dorobkiem oraz stylem wykonywania zdjęć. W ten sposób można upewnić się co do tego, z kim chce się zrealizować planowaną sesję fotograficzną. Studio w Warszawie znajduje się w dogodnej lokalizacji, do której można szybko dojechać, korzystając przy tym z komunikacji miejskiej.
Telefon: +48 737 669 968
Domena: https://fotografika.edu.pl/
Miejscowość: Unisław
Adres: Bruki Unisławskie 79
Kod pocztowy: 86-260
Źródła: https://fotografika.edu.pl/warsztaty-fotografii-warszawa/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Fotografia

Dodano: 2020-12-24
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy