Dent Stomatologia Piotr RichterUszczelnianie protez - Dent Stomatologia Piotr Richter


Wizyta u protetyka w celu uzupełnienia braków w uzębieniu, które szpecą uśmiech oraz utrudniają swobodne przeżuwanie pokarmu – jest perspektywą, z którą musi liczyć się (prędzej czy później) każdy z nas. Jeżeli ubytki są znaczne, i dotknęły też przód szczęki i żuchwy – dany pacjent będzie miał także problemy z wyraźnym i zrozumiałym wymawianiem słów. Z reguły jednak – to zęby trzonowe psują się najszybciej, i w związku z tym, z nimi żegnamy się w pierwszej kolejności.

W momencie, gdy nie ma już czego ratować z korony zęba, zostaje on poddany ekstrakcji. Gdy zębodoły się zagoją – należy możliwie szybko zatroszczyć się o sztuczną wstawkę (na przykład most). Zaniedbanie w tej materii będzie skutkować dalszymi ubytkami – gdyż zęby, znajdujące się przy wolnych przestrzeniach, stopniowo ulegną pochyleniu, a następnie wyłamią się (zasadniczo, nie trzeba czekać nawet trzech miesięcy).

Jeżeli jesteśmy posiadaczami wyjmowanej protezy zębowej (co ma miejsce w przypadku, gdy ubytków jest więcej oraz są zlokalizowane po obu stronach jamy ustnej), niezwykle istotną kwestią jest jej maksymalnie precyzyjne dopasowanie. Gdy proteza jest nieszczelna, drobinki jedzenia dostają się między protezę a dziąsła i podniebienie. Skutkuje to dotkliwym bólem w trakcie przeżuwania, czasem tak silnym, że dana osoba jest skazana na potrawy o konsystencji kleiku.

Dlatego, większość profesjonalnych pracowni protetycznych oferuje usługę, jaką jest uszczelnianie protez. Jedną z firm tego typu jest pracownia techniki dentystycznej Technident, którą prowadzi w Poznaniu Piotr Richter. Inicjatywa jest obecna na rynku od 1994 roku – czyli prawie ćwierć wieku. Tak długie doświadczenie pozwoliło na odpowiednie sprofilowanie oferty oraz standardów świadczonej pomocy.

Firma gwarantuje możliwie szybki przebieg uszczelniania protez zębowych swoich klientów – z reguły proces nie trwa dłużej niż godzinę. Omawiane przedsiębiorstwo znajduje się w trzech lokalizacjach na terenie Poznania, tak więc szybkie dotarcie na miejsce nie będzie trudnym zadaniem.
Telefon: 602-233-222
Domena: http://www.protezy-poznan.com.pl
Miejscowość: Poznań
Adres: Ogrodowa 3
Kod pocztowy: 61-820
Źródła: http://www.protezy-poznan.com.pl


Dodano: 2018-11-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy