Divemarket.pl
Autor: Dawid Pawlak


Producent Apeks - co można znaleźć w jego ofercie?


Każda osoba chcąca rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem powinna zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Podstawą jest pianka chroniąca przed chłodem i zabezpieczająca przed otarciami podczas pływania się pod wodą oraz płetwy. Modele dostępne na rynku różnią się od siebie kształtem, długością i sztywnością, dlatego warto dopasowywać je do swoich potrzeb czy doświadczenia. Równie istotne są maski do nurkowania, sprawdzające się także u osób pływających przy brzegu z rurką, które umożliwiają widzenie pod wodą.

Są one do nabycia w przedsiębiorstwie Dive Market, czyli internetowym sklepie z szerokim asortymentem produktów doskonałej jakości. Jego katalog obejmuje artykuły producenta Apeks, odznaczające się niepodatnością na zniszczenia i wygodą użytkowania. Klienci zamawiają chętnie maski, które z łatwością przylegają do twarzy, nie powodują ucisku i zapewniają duże pole widzenia.

Maski znajdują zastosowanie u nurków oraz osób uprawiających freediving. Umożliwiają komunikowanie się za pomocą gestów z pozostałymi nurkami oraz podziwianie widoków. Proponowane akcesoria przybierają rozmaite kształty i wielkości, choć znaczna część z nich jest do siebie podobna. Produkuje się je z tworzyw sztucznych oraz hartowanego szkła, które jest trwalsze w porównaniu do szkła „zwykłego”. Nie niszczy się bowiem pod wpływem nacisków, a jego powierzchnia jest niepodatna na pękanie.

Maski od renomowanych producentów zapewniają wysoki poziom szczelności, dlatego ryzyko przeciekania wody jest bliskie zeru. Składają się z paska z systemem regulacji oraz kołnierza uszczelniającego, tworzonego z silikonu, który nie uczula i nie powoduje podrażnień. Niektóre modele mają tak zwany miękki nos, nieoceniony w razie konieczności wyrównania ciśnienia w uszach. Zainteresowani wybierają spośród masek amatorskich bądź profesjonalnych, na które składają się też akcesoria pełnotwarzowe lub panoramiczne, wyposażane w 4 szyby. Część z nich jest sprzedawana z rurkami w komplecie, z których korzystają z reguły najmłodsi, przykładowo na wakacjach w ciepłych krajach.
Telefon: 575 440 545
Domena: https://divemarket.pl
Miejscowość: Warszawa
Adres: Arrasowa 13
Kod pocztowy: 01-981
Źródła: https://divemarket.pl/apeks-producent


Dodano: 2023-02-25
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy