DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
Autor: Iga Sikorska


Operacja cieśni nadgarstka w Gdańsku - gdzie na NFZ?


Regularne przeprowadzanie badań związanych ze stanem układu kostno - stawowego dla wielu osób wydaje się problematyczne, głównie z uwagi na konieczność znalezienia w okolicy sprawdzonego realizatora tego typu świadczeń. Pacjenci borykający się z kłopotami zdrowotnymi obawiają się często wysokich kosztów leczenia, gdyż wiele placówek przyjmuje tylko prywatnie, narzucając wysokie ceny.

Wykonawcą badań i zabiegów związanych z monitorowaniem sprawności stawów i kości jest Dobra Diagnostyka, czyli sieć gabinetów zlokalizowanych na terenie Trójmiasta. W ramach prowadzonych przez personel medyczny i pomocniczy działań przyjmowane są zarówno osoby posiadające ubezpieczenie w NFZ, jak i pacjenci nieodprowadzający składek. Każdy z punktów jest wyposażony w profesjonalny sprzęt pomiarowy i zabiegowy, obsługiwany przez kompetentnych specjalistów. 

Jedną z dostępnych w ramach świadczeń opcji jest wykonywanie operacji cieśni nadgarstka. Mieszkańcy Gdańska i Gdyni mogą skorzystać z takiej możliwości w przypadku kłopotów związanych z postępującą niesprawnością dłoni, w tym problemami z prawidłowym chwytaniem przedmiotów oraz chronicznymi bólami przy wykonywaniu prostych, codziennych czynności. Wspomniana operacja polecana jest w szczególności osobom, dla których pełna kontrola ruchów ręki jest niezbędna w pracy zawodowej. 

Choć zespół cieśni nadgarstka leczy się operacyjnie, nie wymaga długotrwałego przebywania w placówce medycznej oraz wydłużonej rehabilitacji. Wystarczy jeden dzień na sam zabieg i wykonywanie we własnym zakresie ćwiczeń, pozwalających pozbyć się sztywności stawów. Chory zazwyczaj już po kilku dniach przestaje odczuwać jakiekolwiek objawy chorobowe oraz skutki samej operacji. 
Telefon: 570-040-055
Domena: https://dobradiagnostyka.com.pl/
Miejscowość: Gdynia
Adres: Armii Krajowej 44
Kod pocztowy: 81-366
Źródła: https://dobradiagnostyka.com.pl/home,29,nieinwazyjny_zabieg_na_cies%C5%84_nadgarstka__hydrodekompresja.html


Dodano: 2022-01-01
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy