DuoDenti
Autor: Iga Sikorska


Wybielanie zębów w Poznaniu w profesjonalnym gabinecie


Jedną z metod na cieszenie się śnieżnobiałym uśmiechem wolnym od przebarwień jest zapisanie się na wizytę do stomatologa. Gabinety dentystyczne coraz chętniej podejmują się wybielania specjalnymi preparatami lub nakładkami, które przynoszą oczekiwane rezultaty w krótkim czasie. Dysponują nowoczesnymi lampami, które stanowią podstawę podczas tego typu zabiegów. Podczas pierwszego spotkania, przybierającego formę konsultacji, specjaliści przyglądają się uzębieniu pacjentów i, jeśli zachodzi taka potrzeba, w pierwszej kolejności sugerują wdrożenie leczenia. Wybielanie nie jest polecane osobom z odsłoniętymi szyjkami zębowymi oraz niewyleczoną próchnicą. Usługi tego typu świadczy gabinet DuoDenti, czyli zaufana placówka zapewniająca zadowolenie z każdej wizyty oraz konkurencyjny cennik.

 

Do atutów opisywanych zabiegów, poza skutecznością, zalicza się bezpieczeństwo. Z tego względu są polecane osobom zamawiającym preparaty na własną rękę i próbującym przeprowadzać wybielanie w warunkach domowych. Czasami zdarza się, że środki dostępne w sieci zwiększają nadwrażliwość i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Gabinet ten znajduje się w Poznaniu, w wybielanie zębów, jakie proponuje, trwa zaledwie kilkadziesiąt minut. Pierwszym etapem wizyty jest dobór najlepszej metody. Powinna ona uwzględniać budżet pacjenta oraz czynniki zdrowotne.

 

Przed przystąpieniem do działania stomatolodzy oczyszczają zęby, co daje możliwość pozbycia się kamienia oraz nalotu. Jeśli zachodzi taka konieczność, proponują także piaskowanie oraz polerowanie. Do najpopularniejszych sposobów zalicza się metodę nakładkową, bazującą na specjalnych szynach z winylu, które nie wywołują reakcji alergicznych. Są one dopasowywane pod kątem kształtu szczęki pacjenta. Efektem zabiegu są śnieżnobiałe zęby, zachwycające idealnie białym kolorem nawet przez parę lat.

 

Niektórzy pacjenci decydują się kuracje przypominające, mające miejsce mniej więcej po kilku miesiącach od chwili wybielania. Zainteresowaniem cieszy się także metoda naświetleniowa, której podstawą są nowoczesne lampy. W tym przypadku istnieje możliwość zmiany odcienia zębów nawet o kilka tonów podczas jednej wizyty. Urządzenia wykorzystywane przez specjalistów bazują na niebieskim promieniowaniu, którego zadaniem jest aktywowanie cząstek żelu nakładanego na zęby.

 
Telefon: 695 214 166
Domena: https://duodenti.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Mateckiego 4A
Kod pocztowy: 60-689
Źródła: https://duodenti.pl/wybielanie-zebow-poznan/


Dodano: 2022-02-25
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy