EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Autor: Stefan Krupa


Jakie zastosowanie ma jednostronna taśma piankowa?


Pianki klejące o właściwościach samoprzylepnych można wykorzystać do wielu rzeczy. Łatwo dopasować je do swoich potrzeb. Znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i dostępne są w korzystnych cenach. Więcej informacji na ich temat przedstawiono na stronie internetowej pod adresem converting-tasm.pl.

Wysokiej jakości taśmy klejące są odporne na uszkodzenia i mogą być stosowane w szerokim zakresie temperatur. Nie uszkadzają się nawet w temperaturze 176 stopni Celsjusza. Wiele zależy jednak od wybranego produktu. Warto korzystać z ofert sprawdzonych sprzedawców. Często polecana przez klientów jest na przykład jednostronna taśma piankowa 3M, która może być używana do:

  • izolowania drgań w maszynach i urządzeniach wyposażonych w napędy oraz elementy wibrujące,
  • chłodzenia podzespołów, poprzez tworzenie bariery termicznej,
  • fotoizolacji w różnych typach oświetlenia, na przykład lampach informacyjnych i przemysłowych,
  • uszczelniania szaf sterowniczych i rozdzielni.

W sklepach dostępne są różne rodzaje tego produktu. Warto opowiedzieć sprzedawcy o swoich potrzebach. Specjalista dopasuje optymalne parametry. Innowacyjne taśmy piankowe wykonane są z winylu i poliuretanu oraz zawierają klej akrylowy. Można kupić je w kolorze białym lub antracytowym.

Niektóre modele taśm mają strukturę z otwartymi komórkami, przenika przez nie powietrze i gazy, a zarazem mają imponujące właściwości amortyzacyjne. Inne charakteryzują się większą szczelnością, chronią zaklejone miejsce przed dostępem powietrza, kurzu i światła oraz doskonale sprawdzają się do zastosowania w urządzeniach elektronicznych. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy znajdzie rozwiązania odpowiednie dla siebie. Taśmy mają certyfikowaną jakość.
Telefon: 343578624
Domena: https://converting-tasm.pl
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660
Źródła: https://converting-tasm.pl/tasmy-3m/jednostronnie-klejace-tasmy-piankowe-3m/


Dodano: 2023-08-29
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy