Eldrew Km-maszynyWiertarko-frezarki - kto z nich korzysta?


Podstawą każdej ekipy remontowej lub budowlanej są nowoczesne sprzęty przyspieszające i ułatwiające wykonywanie poszczególnych prac. Zalicza się do nich wiertarko-frezarki będące połączeniem wiertarek oraz frezarek. Służą one do obrabiania materiałów i nadawania im odpowiednich kształtów. Znajdują się w wyposażeniu warsztatów specjalizujących się w obróbce metalu, choć korzystają z nich także amatorzy. To świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania. Dzięki wiertarko-frezarkom nie trzeba bowiem nabywać dwóch osobnych sprzętów, które zajmowałyby więcej miejsca. Przed jej zakupem należy przyjrzeć się parametrom, co ułatwi dopasowanie konkretnego modelu do swoich potrzeb oraz obiektu, w jakim będzie używany.

Istotna jest przede wszystkim zdolność do wiercenia w twardych materiałach, takich jak stal. Najnowocześniejsze modele są w stanie tworzyć głębokie otwory w krótkim czasie i bez większego wysiłku. Wiertarko-frezarki stanowią podstawę branży ślusarskiej, ponieważ przydają się w trakcie wykonywania żłobień. Spotyka się je również w warsztatach samochodowych, zakładach produkcyjnych oraz w fabrykach. Odznaczają się one uniwersalnością i nieskomplikowaną obsługą, co sprawia, że decyzję o ich zakupie podejmuje wiele osób.

Przedsiębiorstwem mającym w ofercie podobne produkty jest Eldrew. Na jego katalog składają się sprzęty z bezstopniową regulacją prędkości o masywnych i żeliwnych kolumnach oraz regulowanych listwach klinowych. Proponowane wiertarko-frezarki mają także funkcję automatycznego gwintowania, wytrzymałą głowicę oraz osłonę chroniącą przed zniszczeniem delikatnych części.  To świetny wybór dla klientów ceniących sobie uniwersalne sprzęty oraz dla początkujących majsterkowiczów.
Telefon: 604 442 530
Domena: https://www.km-maszyny.pl
Miejscowość: Stalowa Wola
Adres: Modrzewiowa 5
Kod pocztowy: 37-450
Źródła: https://www.km-maszyny.pl/maszyny-do-metalu/wiertarko-frezarki/


Dodano: 2022-06-12
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy