Elwira HairPrzedłużanie włosów Warszawa


Zdecydowana większość kobiet lubi dokonywać zmian w swoim wyglądzie poprzez m.in. wyrazisty makijaż lub odważny kolor na włosach. Niejednokrotnie panie decydują się także na ostre cięcie. Okazuje się jednak, że włosy, które  po ścięciu i ułożeniu przez fryzjera prezentowały się pięknie i modnie, w warunkach domowych mogą sprawiać niemało problemów. Wiele kobiet bardzo często już po pierwszym myciu i próbach wymodelowania fryzury żałuje, że zdecydowało się na taki krok i tęskni za długimi kosmykami. Oczywiście włosy odrosną, jednak potrwa to wiele miesięcy, a nawet lat (w zależności od długości skróconych włosów), dlatego może warto zainteresować się opcją przedłużenia?

Warto od razu podkreślić, że obecnie stosowane są w pełni bezpieczne metody, które pozwalają uzyskać naturalny i zadowalający efekt. Włosy dziewicze (najdroższa i zarazem najbardziej naturalna opcja) wyróżniają się żywotnością nawet do 2 lat! Najważniejsze, aby oddać się w ręce specjalistów, którzy przedłużą kosmyki bez ingerencji i zniszczenia naturalnych włosów, a także podpowiedzą, jak pielęgnować tzw. doczepy. Absolutnie nie należy tutaj stawiać na tańsze alternatywy i korzystać z usług podejrzanych osób. Lepiej zaufać specjalistom i zapisać się do markowego salonu polecanego przez innych.

Przedłużanie włosów na terenie Warszawy 

Na stronie internetowej dostępnej pod adresem elwirahair.pl można znaleźć szczegółowy opis usługi przedłużania oraz zagęszczania włosów najpopularniejszymi metodami. Klientki mają zapewnione indywidualne podejście oraz dobór odpowiedniej techniki czy dopasowanie rodzaju włosów, m.in. rosyjskich, słowiańskich i dziewiczych. Na stronie zaprezentowano mnóstwo zdjęć ukazujących efekty przeprowadzanych metamorfoz przez doświadczonych pracowników salonu. Pozytywne opinie i grono zadowolonych klientów są potwierdzeniem umiejętności oraz zaangażowania całego zespołu.

W warszawskim salonie wykorzystywane są takie metody przedłużania włosów jak m.in. tape on (kanapkowa), keratynowa, tulejkowa i microrings z silikonem. 
Telefon: +48 506 346 983
Domena: https://elwirahair.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Królewska 2
Kod pocztowy: 00-065
Źródła: https://elwirahair.pl/


Dodano: 2021-06-26
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy