FlameCzyszczenie dywanów poznań


Nowo położone dywany, wykładziny czy chodniki zawsze imponują swą czystością, miękkością i sprężystością włókien, dzięki czemu wydają się atrakcyjną ozdobą wnętrza oraz przyczynkiem do tworzenia przytulnej atmosfery. Stan ten nie trwa jednak długo, gdyż osadzające się na nich zabrudzenia powodują, że powierzchnia staje się płaska, szarawa, a dodatkowo w powietrzu unosi się niemiły aromat kurzu. Dobrze jest więc przynajmniej raz na kilka miesięcy zamówić profesjonalne pranie dywanów. W Poznaniu i okolicach zajmuje się tym firma o nazwie Flame, która świadczy swoje usługi m.in. w:

  • mieszkaniach i domach prywatnych,
  • pensjonatach i hotelach,
  • przedszkolach i szkołach,
  • urzędach, biurach i zakładach pracy.

Przeprowadza ona skuteczne i dokładne czyszczenie dywanów w Poznaniu za pomocą urządzeń Kärcher, odpowiednio dobranych detergentów (do typu wykładziny oraz rodzaju i skali zabrudzeń) oraz metody ekstrakcyjnej. W razie potrzeby pracownicy doczyszczają wybrane obszary ręcznie. Gwarantują, że po całym procesie definitywnie usunięte zostaną:

  • nawet bardzo stare, zaschnięte i wprasowane w tkaninę plamy,
  • kurz, roztocza i inne alergeny,
  • sierść zwierząt domowych i wplecione pomiędzy włókna wykładziny włosy,
  • nieprzyjemne i niedające się usunąć standardowymi metodami zapachy (np. pochodzenia zwierzęcego czy dymu papierosowego).

Bardzo dużą zaletą oferty jest również jasny i przejrzysty cennik usług. Klient może mieć pewność, że nie zostanie zaskoczony zawyżonymi kosztami, gdyż te opisane zostały szczegółowo na witrynie internetowej firmy. Są wyliczane od metra kwadratowego pranej wykładziny lub dywanu, a dodatkowo istnieje możliwość nałożenia impregnatu, który pozwoli zachować efekt czystości na znacznie dłużej. Pracownicy podejmują się także prania tapicerowanych mebli. Chodzi o fotele, kanapy, sofy, narożniki, pufy, materace — wtedy należność naliczana jest od sztuki. Dojazd ekipy na terenie Poznania jest oczywiście bezpłatny, klient musi jedynie pokryć koszt płatnego parkowania (jeżeli nie ma innej możliwości w pobliżu danego adresu).
Telefon: 513897226
Domena: https://karcher-poznan.net/
Miejscowość: -
Adres: - -
Kod pocztowy: --
Źródła: http://karcher-poznan.net/10/czyszczenie-dywanow.html


Dodano: 2021-01-30
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy