Gabinet Medycyny EstetycznejGabinet Medycyny Estetycznej • Nici liftingujące Lublin


Naukowcy działający w obszarze medycyny estetycznej stale poszukują nowych, lepszych sposobów na odmładzanie, gdyż usuwanie oznak starzenia skóry jest jednym z najważniejszych celów tej dziedziny. Jednym z najnowszych odkryć, które jednak bardzo szybko się przyjęło i obecnie cieszy się bardzo dużą popularnością, jest odmładzanie skóry za pomocą nici liftingujących. Na czym polega ten zabieg?

Efekt liftingu bez skalpela

Lifting to odmłodzenie skóry za pomocą jej mechanicznego naciągnięcia, dzięki czemu znika jej nadmiar, zmarszczki i przywrócony zostaje prawidłowy owal twarzy. Teraz już jednak nie trzeba poddawać się dość inwazyjnemu zabiegowi chirurgicznemu, by uzyskać takie rezultaty. Można zdecydować się na nici liftingujące w lubelskim Gabinecie Medycyny Estetycznej, by odmłodzić skórę twarzy, a także dekoltu. Możliwe jest odmładzanie w ten sposób też innych miejsc, na przykład ujędrnianie skóry na wewnętrznych częściach ud czy przywracanie młodego wyglądu dłoniom.

Wszczepiane pod skórę nici mają naturalny skład, dzięki czemu z czasem ulegają rozpuszczeniu. Potem można wykonać zabieg ponownie. Jest to metoda bezpieczna i mało inwazyjna, która w dodatku nie przewiduje długiej rekonwalescencji, a efekt widoczny jest praktycznie od razu. Nici pod skórą tworzą dla niej rusztowanie, dzięki czemu staje się ona znów napięta i jędrna. Jest to jeden z lepszych sposobów na podniesienie obwisłego, podwójnego podbródka - same zmarszczki likwidować można dość łatwo za pomocą różnych metod, jednak na owal twarzy działa stosunkowo niewiele sposobów, a ten jest jednym z najskuteczniejszych.

Na uwagę zasługuje też fakt, iż zabieg ten, wykonywany we wskazanej klinice, nie trwa wiele czasu, nie daje skutków ubocznych (jedynie przez jakiś czas po jego wykonaniu może utrzymywać się zaczerwienienie w miejscu iniekcji oraz linie mogą być widoczne), a także ma niewygórowaną cenę. Pozwala to skorzystać z niego wielu osobom. Decydować mogą się na to nie tylko kobiety - jest to dobry sposób na odmładzanie także u mężczyzn.
Telefon: 501 061 356
Domena: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/
Miejscowość: Lublin
Adres: Żołnierska 7
Kod pocztowy: 20-801
Źródła: https://www.medycyna-estetyczna.mede.pl/wchlanialne-nici-liftingujace/


Dodano: 2019-05-26
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy