HANNSA PRECISION
Autor: Iga Sikorska


Gdzie znajdzie zastosowanie poziome centrum obróbcze?


Zastanawiając się, jak przyciągnąć szersze grono klientów potrzebujących specjalistycznych usług w zakresie obróbki metali czy tworzyw sztucznych, wystarczy pomyśleć o nowoczesnym wyposażeniu hali produkcyjnej. Co prawda maszyny CNC pojawiły się już w latach 60. ubiegłego stulecia, ale nie dorównują one urządzeniom produkowanym obecnie ani pod względem szybkości, ani precyzji obróbki. Dlatego rozsądnie jest zainwestować w nowe obrabiarki, dzięki którym można będzie obsłużyć większą liczbę klientów zadowolonych z usług.

Znalezienie urządzenia spełniającego oczekiwania nie będzie trudne, jeśli odwiedzi się stronę producenta wytwarzającego wysokiej jakości centra obróbcze. Jest nim azjatycka firma Hannsa Precision działająca na rynku w obecnym kształcie od 2008 roku. Warto jednak wspomnieć, że jej korzenie sięgają do lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to firma matka specjalizowała się w produkcji maszyn CNC do cięcia i gięcia profili, rur i drutu. W 2015 roku, już jako nowe przedsiębiorstwo, weszła na giełdę tajwańską, gdzie doskonale sobie radzi. 

Obecna produkcja obejmuje nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie, wśród których są:

  • centra obróbkowe,
  • tokarki,
  • maszyny do gwintowania i wytaczania.

W każdej branży sprawdzi się dostępne w ofercie poziome centrum obróbcze z poziomą osią wrzeciona. Dzięki takiemu ułożeniu elementu skrawającego można każdy detal wykonać z wyjątkową precyzją i szybkością. Wykorzystane w produkcji tych maszyn technologie i komponenty gwarantują niezawodną, bezawaryjna pracę i, co z pewnością bardzo ważne dla każdego zakładu, zwiększy wydajność, przynosząc wymierne korzyści.

Przedsiębiorstwo to ma w sprzedaży wiele standardowych urządzeń, ale może też zaoferować wspomniane centra w opcjonalnej wersji. Sprzęt tej marki wytwarzany jest przez zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników, którzy modyfikują go zgodnie z otrzymanymi od klienta wytycznymi. Gwarantują oni, że urządzenia te spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza że podczas produkcji prowadzi się zaawansowane kontrole i testy.
Telefon: 227220509
Domena: http://www.hannsa.pl/
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850
Źródła: http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/poziome-centra-obrobkowe/


Dodano: 2023-03-14
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy