ISOLIT Piotr UlfigIniekcja sklep - ISOLIT Piotr Ulfig


Gdy na ścianie pojawiają się początkowo delikatne, a z czasem coraz większe wykwity wilgoci, pora na stanowczą interwencję. Niezależnie od tego, czy mowa o budynku prywatnym, firmowym, czy obiekcie użyteczności publicznej, szkodliwość trujących substancji wydzielanych przez grzyby i pleśń jest taka sama.

Dlaczego wilgoć gromadzi się w takich, a nie innych punktach? Przyczyn należy szukać między innymi w nieprawidłowych działaniach budowlanych, ale również w typowych błędach popełnianych w trakcie użytkowania wnętrz, takich jak niezbyt regularne wietrzenie czy brak dostatecznej temperatury. Nawet jeżeli uda się usunąć widoczne, niezbyt estetyczne ślady pleśni ze ścian – wilgoć i tak powróci w tym samym miejscu. Potrzebne są działania gruntowne, choć oczywiście nikt nie mówi o wyburzaniu murów i stawianiu budynku od nowa. To, jak wiadomo, w większości przypadków nierealny scenariusz.

Nowoczesną i skuteczną metodą, która nie wymaga skomplikowanych czynności i dużych nakładów finansowych, jest tzw. iniekcja. Polega ona na tym, że w miejscu występowania wilgoci wstrzykuje się specjalne środki chemiczne, które zwalczają wilgoć i blokują jej dostęp do wnętrza budynku. Obecnie bez większego trudu można zamówić preparaty do iniekcji w sklepie Istolit.pl. Koszt netto kilograma wybranego środka to zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt złotych. Dobór chemii wymaga odpowiedniej diagnozy problemu, w czym może pomóc doświadczony fachowiec.

Metody i preparaty oferowane przez firmę ze Stalowej Woli sprawdziły się w praktycznym zastosowaniu. Dzięki nim wilgoć została trwale wyeliminowana z takich obiektów jak Muzeum Tatrzańskie w Zakopanem, Biurowiec PKP w Stróży, Herbapol w Pruszkowie, Teatr im. Stefana Jaracza w Łodzi, Kościół Ewangelicki w Gołasowicach czy Urząd Skarbowy w Jaśle.

Aby uniknąć problemu z wilgocią, należy zadbać o prawidłowe wykonanie projektu budowlanego, a następnie użytkować wnętrza zgodnie z podstawowymi zasadami, jak regularne wietrzenie, szczególnie przy plastikowych oknach. Jednak gdy grzyb i pleśń pojawiają się na ścianach, nie ma czasu na półśrodki – iniekcja grawitacyjna przy użyciu specjalistycznych preparatów jest polecaną i skuteczną metodą.
Telefon: (015) 842 08 93
Domena: http://www.isolit.pl/
Miejscowość: Stalowa Wola
Adres: 1 Sierpnia 24
Kod pocztowy: 37-450
Źródła:


Dodano: 2019-01-29
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy