JGLKurs na wózki widłowe w Tychach - gdzie się zapisać?


Obowiązkiem pracodawcy prowadzącego działalność usługową, w której wykorzystuje się specjalistyczny sprzęt typu podnośniki czy wózki widłowe, jest zapewnienie swoim pracownikom możliwości okresowego uczestnictwa w odpowiednich szkoleniach przypominających. Jest to konieczne zarówno z uwagi na odświeżenie wiadomości, jak i na przedłużenie niezbędnych w pracy uprawnień. Wysyłając kadrę na kurs organizowany przez certyfikowaną jednostkę, właściciel firmy ma również pewność, że będzie mógł bez obaw o karę przedstawić dokumenty poświadczające kompetencje jego pracowników podczas kontroli. 

Wielu przedsiębiorców ma świadomość, że brak aktualizacji uprawnień może skutkować nie tylko nałożeniem sankcji finansowych, ale także zabronieniem prowadzenia działalności, co generuje dalsze straty (w tym też wpływa w negatywny sposób na wizerunek danego przedsiębiorstwa). Warto więc na bieżąco monitorować sytuację i w odpowiednim czasie przypomnieć pracownikowi, że powinien on udać się na kurs. Przy większej liczbie chętnych można też skontaktować się z jednostką szkolącą i przedstawić prośbę o organizację szkolenia w budynku firmy, na dostępnym na miejscu sprzęcie. 

Na podobną propozycję odpowiadają osoby zatrudnione w JGL Logistics. W ich gestii jest organizacja różnego rodzaju szkoleń, w tym również dbałość o zapewnienie kursantom odpowiedniego do potrzeb zaplecza sprzętowego oraz dostępu do sali wykładowej, w której przedstawiana jest część teoretyczna, jednak prowadzący są w stanie przeprowadzić kurs wyjazdowy na miejscu u klienta lub w bliskiej odległości jego zakładu. 

Dla pojedynczych pracowników istnieje możliwość zapisu na kurs na wózki widłowe w Tychach, Sieradzu lub Łodzi. Pełna lista miast, w których organizowane są szkolenia cykliczne, jest dostępna online na stronie internetowej organizatora. Zapisu można dokonać poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. 

Wychodząc naprzeciw dostrzeżonym oczekiwaniom klientów, kadra jednostki szkolącej przedstawia cennik świadczeń obejmujący również opłatę za egzamin w Urzędzie Dozoru Technicznego. Dzięki temu usługa jest kompleksowa, a uczestnik szkolenia nie musi rezerwować terminu w UDT we własnym zakresie. Organizator dokłada wszelkich starań, by zarówno kurs, jak i egzamin były przeprowadzone w jak najkrótszym możliwym terminie. 
Telefon: 601-950-888
Domena: https://www.jgl.pl/
Miejscowość: Sieradz
Adres: Cypriana Bazylika 17
Kod pocztowy: 98-200
Źródła: https://www.jgl.pl/


Dodano: 2022-06-03
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy