Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik
Autor: Stefan Krupa


Obsługa prawna w Gdyni - kto z niej korzysta?


Stała obsługa prawna firm to opcja dla przedsiębiorców, którzy nie chcą śledzić zmian w niezrozumiałych często przepisach. Współpraca z kancelarią zmniejsza ryzyko otrzymywania kar finansowych czy zawierania niekorzystnych kontraktów, dlatego rozwiązaniem tym interesuje się wiele osób. Są to właściciele międzynarodowych korporacji, spółek akcyjnych lub z ograniczoną odpowiedzialnością czy jednoosobowych działalności gospodarczych. Znaczna część z nich decyduje się na długofalową współpracę, dzięki której prawnicy bardzo dobrze znają charakter ich przedsiębiorstwa, co niejednokrotnie przekłada się na krótszy czas reakcji, w razie pojawiania się kryzysowych sytuacji. Obsługa prawna w Gdyni jest świadczona przez specjalistów z Kancelarii Adwokackiej Adwokata Tomasza Janika.

Obsługa prawna podmiotów gospodarczych to nic innego jak pozostawanie w kontakcie z przedstawicielami kancelarii, którzy wyjaśniają niezrozumiałe treści umów, tłumaczą, jak wyglądają rozprawy i pomagają dochodzić sprawiedliwości przed sądem, przykładowo w związku z niewywiązywaniem się z zapisów w umowie przez podwładnego lub partnera biznesowego. Koszt tego typu współpracy zależy między innymi od wielkości firmy należącej do klienta, rodzaju prowadzonej działalności oraz zadań zlecanych adwokatom. Z tego powodu w celu poznania szczegółowego cennika należy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami kancelarii.

Obsługa prawna przybiera formę doraźną lub stałą, która może okazać się przydatna wśród właścicieli spółek handlowych czy cywilnych. Na usługi realizowane przez specjalistów składa się:

  • reprezentacja w sądach lub przed organami administracji publicznej,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • opiniowanie umów,
  • przeprowadzanie audytów,
  • pomoc w ubieganiu się o kredyty bankowe lub inne pożyczki,
  • analiza poprawności dokumentów,
  • tworzenie regulaminów i statutów,
  • pomoc w rozwiązywaniu spółek.

Kancelaria świadczy usługi na zasadzie outsourcingu, co oznacza, że klienci płacą wyłącznie za te usługi, których rzeczywiście potrzebują. Część z nich nie wymaga osobistego udawania się do siedziby, dzięki czemu zainteresowani zaoszczędzają czas. To ciekawe rozwiązanie dla osób chcących optymalizować koszty i działać zgodnie z obowiązującym prawem, które sprawdza się niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje przedsiębiorca.

 
Telefon: 609 609 717
Domena: https://tomasz-janik.pl/
Miejscowość: Gdynia
Adres: Starowiejska 58
Kod pocztowy: 81-356
Źródła: https://tomasz-janik.pl/zakres-uslug/obsluga-prawna-firm-gdynia/


Dodano: 2022-10-20
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy