Kancelaria Prawna Noriet - Zagajewska i Wspólnicy S.K.A.Adwokat - czy pomaga ubiegać się o spadek?


Na spadek składają się prawa i obowiązki przechodzące na spadkobierców w momencie śmierci spadkodawcy. Zazwyczaj jest nim właściciel samochodu, domku letniskowego, mieszkania lub innej nieruchomości, który przepisuje je członkom rodzinny czy pozostałym bliskim osobom. Dzięki temu stają się prawnymi właścicielami obiektów i mogą zyskać spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu lub hipotekę. Spadki to także ruchomości o większej wartości, lokaty, aktywa oraz obligacje. Sprawy z nimi związane bywają kłopotliwe w momencie dostrzeżenia niejasnych zapisów w testamencie oraz w chwili, gdy spadkobiercy nie są w stanie dojść do porozumienia. To właśnie z myślą o nich powstała oferta dostępna na stronie noriet.pl. Prowadzi ją kancelaria, której adwokat orientuje się w spadkach i pomaga klientom z różnymi problemami.

Specjalista reprezentuje zainteresowanych w postępowaniach sądowych i współpracuje ze spadkobiercami, jakimi mogą być nie tylko osoby fizyczne, ale też firmy, jeśli taka była wola spadkodawcy. Ma wiedzę na temat wydziedziczania poszczególnych członków rodziny, przygotowywania szablonów umów o spadek oraz sukcesji przedsiębiorstw. Wspiera klientów w sprawach o zachowek i wyjaśnia, czym jest niegodność dziedziczenia oraz w jakich sytuacjach występuje.

Usługi proponowane w kancelarii dotyczą egzekwowania zapisów windykacyjnych lub zwykłych, odrzucania bądź przyjmowania spadku przez dorosłych i małoletnich oraz sporządzania testamentów. Adwokat stara się wypracować porozumienie, w razie występowania konfliktów między stronami i dąży do ugody, co skraca czas trwania procesów sądowych i wiąże się z mniejszymi wydatkami. Służy radą w zakresie wyboru formy testamentu, zrzeczenia się dziedziczenia oraz konsekwencji podatkowych dotyczących z nabywaniem spadku.
Telefon: 22 870 66 46
Domena: https://noriet.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Grochowska 217
Kod pocztowy: 04-077
Źródła: https://noriet.pl/prawo-spadkowe-warszawa/


Dodano: 2023-03-19
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy