LUPU s.c.Żłobek prywatny Wrocław Psie Pole • https://luppopuppo.pl/


Każdy rodzic, planujący posłanie swojego dziecka do żłobka, za każdym razem, bardzo dokładnie i rzeczowo przygotowuje się do tego wydarzenia. Jest to bowiem niemałe wydarzenie w życiu całej rodziny. To czas, w którym maluszek, zwykle po raz pierwszy, przechodzi spod czułej opieki rodziców, w ręce innych opiekunów. Do tego rodzaju placówek, posyłać można szkraby od siódmego miesiąca życia, do momentu ukończenia przez nich trzech lat. 

Zważając na to, że są to jeszcze bardzo malutkie dzieci, rodzice sprawdzają instytucję, do której mają one zacząć chodzić, niezwykle precyzyjnie. Pragną poznać kadrę, przyjrzeć się pomieszczeniom, w którym spędzają czas maluchy, interesują się tym, jakie zajęcia są im oferowane, czy też jakiego rodzaju posiłki otrzymują. 

Do wyboru, są obecnie placówki publiczne i niepubliczne. W tych drugich, są zazwyczaj mniejsze grupy, dziećmi zajmuje się więcej opiekunów, a pakiet zajęć dodatkowych jest bogatszy. Przy wyborze takiej opcji, trzeba się jednak liczyć z nieco większymi, miesięcznymi opłatami. 

Bardzo przyjaznym miejscem, jest żłobek prywatny we Wrocławiu, na Psim Polu.  To placówka bardzo nowoczesna, świetnie wyposażona i mogąca pochwalić się doskonale wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Wszystkie maluchy, uczęszczające do żłobka luppopuppo.pl, otrzymują fantastyczną szansę na wielopłaszczyznowy rozwój. Oprócz klasycznej opieki dziennej, dostają także pakiet zajęć dodatkowych, w których biorą udział każdego dnia. Dużą aprobatą ze strony opiekunów, cieszą się zajęcia z języka angielskiego. Prowadzone w formie żywiołowej zabawy, uczą dzieciaczki obcowania z językiem obcym, w zupełnie naturalnych dla nich warunkach. 

Ponadto, do żłobkowiczów, regularnie przyjeżdżają muzycy, przedstawiający im rozmaite instrumenty i gatunki muzyczne. Dzieci biorą także udział w zajęciach sportowych, plastycznych, czy też wielu innych, równie pochłaniających, warsztatach.

O szczegóły, można pytać bezpośrednio pracowników żłobka, lub szukać ich, na wskazanej wyżej, stronie internetowej.
Telefon: +48 605 951 060
Domena: https://luppopuppo.pl/
Miejscowość: Wrocław
Adres: Słonimskiego 1
Kod pocztowy: 50-304
Źródła: https://luppopuppo.pl/


Dodano: 2019-02-27
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy