Madejski Spółka JawnaZmywacz do hamulców - obowiązkowe wyposażenie każdego warsztatu


Skuteczny montaż części zamiennych w maszynach i pojazdach zależy przede wszystkim od dobrego przygotowania stanowiska pracy. Niezbędne są odpowiednie narzędzia oraz preparaty, umożliwiające optymalne działanie urządzeń. W każdym serwisie i warsztacie można znaleźć zestawy środków chemicznych, które zawsze towarzyszą profesjonalistom. 

Wśród producentów tego rodzaju asortymentu jest firma Grafen Professional. Od wielu lat proponuje swoim klientom chemię budowlaną i motoryzacyjną, a także elementy układów hydraulicznych. Towar trafia do serwisów samochodowych, firm transportowych, zakładów produkcyjnych, a także do użytkowników indywidualnych, którzy podejmują się mniejszych i większych prac remontowych. 

Do wielu rodzajów prac wykorzystuje się zmywacz do hamulców. Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie trzeba przygotować metalowe elementy do montażu. Przydaje się także wtedy, gdy części zamienne wymagają konserwacji. Środek jest bezpieczny dla nawierzchni, na których jest stosowany. Nie pozostawia śladów i szybko odparowuje. Czyszczenie za jego pomocą jest bardzo proste. Jeśli użytkownik posługuje się sprayem, wówczas wystarczy nanieść odpowiednią ilość na przedmiot. Następnie należy użyć szmatki do zebrania rozpuszczonego brudu, tłuszczu lub pyłu. Większe elementy zanurza się w odpowiedniej ilości płynu i podobnie jak wyżej, wyciera się zabrudzenia. 

Zmywacze mogą być stosowane w układach hamulcowych różnego typu. Używa się ich do oczyszczania tarcz sprzęgłowych i docisków. Nanosi się je na tarcze hamulcowe bezpośrednio przed montażem. Dzięki preparatowi można przygotować do dalszych prac także wiele innych części zamiennych, które są wykonane z metalu. 

Producent oferuje swój asortyment w opakowaniach o różnej pojemności. Najpopularniejsze wśród klientów są półlitrowe puszki z aplikatorem. Umożliwiają podanie środka dokładnie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. W warunkach, w których obsługuje się duże części zamienne, klienci wykorzystują zmywacz kupowany w plastikowych baniakach.
Telefon: 12 683 96 00
Domena: https://grafenprofessional.eu/
Miejscowość: Kraków
Adres: Kornela Makuszyńskiego 28
Kod pocztowy: 31-752
Źródła: https://grafenprofessional.eu/produkty/zmywacz-do-hamulcow-500-ml/


Dodano: 2023-01-28
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy