Malborska Fundacja Rozwoju RegionalnegoSzkoła językowa Malbork | http://akademia-nauczania.pl/


We współczesnym świecie chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że nauka języków obcych jest jednym  z podstawowych zadań człowieka. To właśnie dzięki językom o wiele łatwiej jest się nam odnaleźć w rzeczywistości, gdzie zewsząd otaczają nas już języki obce. Szczególnie język angielski trzeba umieć na coraz wyższym poziomie, aby nie tylko porozumiewać się nim za granicą, ale też czynnie uczestniczyć w anglosaskiej kulturze - czytać książki czy oglądać filmy w oryginale, aby nie tracić tego, co zwykle gubi się w przekładzie - wyjątkowości kultury i nieprzekładalnego sposobu myślenia o świecie w danym języku i kręgu kulturowym. 

Kiedy jest odpowiedni moment na to, żeby nauczyć się języka obcego? Zawsze! Najlepiej jednak będzie zacząć naukę jeszcze jako dziecko, kiedy samoczynnie uczymy się struktur gramatycznych, które na zawsze zostają zapisane w naszym umyśle. Właśnie wtedy okazuje się, że nie trzeba mieć żadnych problemów z gramatyką, bo proces jej uczenia staje się zautomatyzowany. Szkoła językowa w Malborku organizuje specjalne lekcje dla najmłodszych dzieci. Dzięki temu, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę, zajęcia te przygotowywane są w taki sposób, by każdy z uczestników jak najwięcej się podczas nich dowiedział i nie nudził się ani chwili. Większość dzieci jest w stanie zacząć mówić płynnie po angielsku już w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia zajęć. 

Nie wiesz jeszcze, gdzie szukać takiej szkoły? To koniecznie zajrzyj na stronę web.akademia-nauczania.pl i zapoznaj się z informacjami, które zostały tam przygotowane. To właśnie dzięki tym informacjom będziesz mógł o wiele łatwiej podjąć decyzję związaną z tym, że chcesz, by także i Twoje dziecko jak najszybciej zaczęło się uczyć języka angielskiego. Koszt uczestnictwa w takich zajęciach nie jest wysoki, a pozwala na to, by dziecko osiągnęło sukces w przyszłości. Daj dziecku szansę rozwoju i zapewnij mu o wiele lepszą drogę rozwoju niż miały ją poprzednie pokolenia. Już teraz zobacz, jak może wyglądać ten kurs! 
Telefon: 601 660 255
Domena: https://akademia-nauczania.pl/
Miejscowość: Malbork
Adres: Głowackiego 111
Kod pocztowy: 82-200
Źródła: http://web.akademia-nauczania.pl/edukacja/jezyk-angielski-dla-dzieci/


Dodano: 2018-11-16
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy