Meble-BocianZegar ścienny Umbra czarny


Stylowe dodatki to element doskonale podkreślający indywidualny wystrój każdego wnętrza. Coraz chętniej oprócz podniesienia poziomu estetyki w danym pomieszczeniu pełnią one także funkcję użytkową. Doskonałym przykładem może być chociażby zegar. Mechanizmy wskazujące godzinę są dziś dostępne w wielu wzorach, od niewielkich modeli do postawienia na nocnej szafce aż po olbrzymie konstrukcje, które mogą stanowić ozdobę ścienną.

Dla osób, które nie mają pomysłu, w jaki sposób zagospodarować przestrzeń wolnej ściany w salonie, kuchni, jadalni czy sypialni, efektowny czasomierz może okazać się dobrze przemyślaną opcją. Jako wersję, którą łatwo jest dopasować do dostępnego metrażu, poleca się zegar ścienny Umbra czarny. Jego uniwersalność polega przede wszystkim na możliwości regulacji średnicy. Pracownicy dostawcy, którym jest sklep internetowy ogłaszający się na stronie furnigo.pl, zapewniają, że przy największym rozstawie układu zegar może osiągać nawet 100 cm rozpiętości. Jednocześnie jego minimalistyczny wygląd sprawia, że idealnie komponuje się z każdym rodzajem wystroju wnętrza, od minimalistycznego, po klasyczny. 

Taki zegar ścienny to doskonały patent. Można go z powodzeniem zastosować nie tylko w domu jednorodzinnym czy mieszkaniu, ale również biurze, instytucji publicznej czy w miejscach ogólnego dostępu, jak bary, hotele czy restauracje. Sprawdzi się też jako prezent rocznicowy lub nawet weselny. Nie trzeba się też martwić, że jego złożenie i montaż na ścianie okaże się jakimkolwiek problemem. Do każdej przesyłki dołączono instrukcję obsługi, ponadto na stronie internetowej dostawcy można znaleźć filmik instruktażowy, który krok po kroku przedstawia kolejność poszczególnych czynności, które należy wykonać, aby zyskać odpowiednią średnicę tarczy. 

Dzięki zastosowaniu czarnego koloru oznaczników godzi oraz wskazówek zegar jest doskonale widoczny. Można w prosty sposób odczytać godzinę, znajdując się w różnych strefach danego pomieszczenia. Tarczę można umieścić zarówno na pomalowanej ścianie, jak i na tapecie.
Telefon: 343000052
Domena: https://furnigo.pl/
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wręczycka 268
Kod pocztowy: 42-202
Źródła: https://furnigo.pl/pl/p/Zegar-scienny-Blink-czarny-Umbra/3101


Dodano: 2021-10-01
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy