MEDISS Gabinety StomatologiczneCzy w Gdańsku wykonują licówki porcelanowe?


Obecnie sporą uwagę przywiązuje się do wyglądu zewnętrznego. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej oraz stomatologicznych. W przypadku uzębienia wszelkie braki negatywnie wpływają na samoocenę danej osoby, co z kolei przekłada się na jakość życia zawodowego i prywatnego. Na szczęście można skorzystać z różnego rodzaju usług mających na celu poprawę wyglądu zębów. Poza wstawianiem implantów (co jest dosyć kosztowym rozwiązaniem, szczególnie gdy dana osoba ma ubytki mnogie), protetycy proponują m.in. licówki porcelanowe. Przede wszystkim jest to mało inwazyjna metoda, która przynosi szybki i zarazem w pełni naturalny efekt.

Na terenie Gdańska licówki porcelanowe są wykonywane i wstawiane przez protetyków pracujących w klinice Mediss Dental Clinic. Stomatolog dopasowuje kształt, wielkość oraz barwę licówek, aby efekt był w pełni zadowalający i naturalny. W gabinecie można skorzystać ze specjalnej usługi wykonania cyfrowego skanu jamy ustnej w technologii 3D, co wpływa na szybkość pracy protetyka. Na stronie zamieszczono szczegółowe dane dotyczące wszystkich proponowanych zabiegów protetycznych wraz z cennikiem oraz zdjęciami metamorfoz dotychczasowych pacjentów. Klinika prowadzi dwie placówki na terenie Gdańska (Wrzeszcz i Morena).

Wśród pozostałych zabiegów protetycznych wykonywanych w gdańskim gabinecie można wymienić m.in. dopasowanie i wstawianie:

  • koron zębowych porcelanowych i pełnoceramicznych,
  • wkładów koronowo-korzeniowych,
  • mostów porcelanowych,
  • protez akrylowo osiadających, szkieletowych, acetalowych i nylonowych.

Pacjenci mogą również poddać się wielu innym usługom stomatologicznym i skorzystać z systemu ratalnego MediRaty.
Telefon: 888 40 40 20
Domena: https://dentysta-gdansk.com
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Słowackiego 37a
Kod pocztowy: 80-257
Źródła: https://dentysta-gdansk.com/protetyka-licowki-korony-mosty
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lic%C3%B3wka_(stomatologia)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gda%C5%84sk
Dodano: 2022-07-26
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy