M.GlassProjectGdzie zamówić hurtowo buteleczki szklane 30 ml?


Przemysł kosmetyczny coraz częściej stawia na opakowania z tworzywa, które można potem poddać recyklingowi. Dużą popularność zyskują zwłaszcza szklane butelki o różnej pojemności. Nie tylko są mniej obciążające dla środowiska niż pudełka wykonane ze sztucznych komponentów, ale też pozwalają na monitorowanie ilości produktu wewnątrz, a ich estetyce nie można nic zarzucić. 

Produkcja buteleczek o określonej pojemności wymaga odpowiedniego zaplecza, na co nie każda firma może sobie pozwolić. Rozwiązaniem w takiej sytuacji jest znalezienie zewnętrznego dostawcy, który będzie w stanie zrealizować zamówienie na dowolną liczbę sztuk w jak najkrótszym czasie. Działalność jako producent i dystrybutor różnego rodzaju opakowań z wysokojakościowego szkła prowadzi firma M.GLASS PROJECT OPAKOWANIA FARMACEUTYCZNE, mająca swoją siedzibę w Raszynie.

Domeną kadry jest przede wszystkim zaopatrywanie przemysłu farmaceutycznego, jednak przygotowana przez pracowników oferta z powodzeniem spełni oczekiwania przedstawicieli branży kosmetycznej. Dostawca poleca w szczególności niewielkie buteleczki szklane o pojemności 30 ml. Nadają się do sprzedaży skoncentrowanych preparatów typu serum lub miksów witaminowych. Ciemne wybarwienie skutecznie zapobiega naświetlaniu produktu i tym samym przedłuża jego trwałość. Dzięki szerokiej szyjce pojemnik można wielokrotnie używać poprzez jego ponowne napełnianie. Sprawdzi się przy produkcji domowych kosmetyków.  

Firma proponuje całościowe komplety, czyli możliwość zakupu butelek z pasującymi do ich korkami. Składanie zamówienia u jednego dostawcy to wygodny sposób na zakup potrzebnego zaopatrzenia bez potrzeby porównywania ofert i dopasowywania poszczególnych elementów.
Telefon: +48607380627
Domena: https://www.mglassproject.pl/
Miejscowość: Raszyn
Adres: Tenisowa 5
Kod pocztowy: 05-090
Źródła: https://www.mglassproject.pl/butelki-farmaceutyczne-szklane/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Farmacja

Dodano: 2022-10-26
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy