MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O.O.Co oferuje zakład pogrzebowy w Warszawie, w dzielnicy Mokotów?


Domy pogrzebowe działające na terenie Polski oferują usługi na wysokim poziomie, zgodnie z obowiązującymi standardami na rynku funeralnym. Jednym z nich jest zakład pogrzebowy w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych. Pracownicy w tym miejscu doskonale wiedzą o tym, że śmierć najbliższej osoby jest wydarzeniem traumatycznym dla rodziny, niezależnie od tego, w jakich okolicznościach dochodzi do zgonu. 

Dlatego pojawiają się na miejscu odebrania zwłok od razu po otrzymaniu zgłoszenia. Wyjaśniają rodzinie lub innym osobom, które będą zajmowały się pochówkiem, co po kolei należy wykonać i gdzie się zgłosić. Tłumaczą również, czym się zajmą. Dzięki temu, w tak szokującej chwili bliscy osoby, która odeszła, nie muszą przejmować się natłokiem obowiązków. Mogą spokojnie przygotować się do ostatniego pożegnania oraz informowania rodziny i przyjaciół o odejściu ważnej w ich życiu osoby. 

Przede wszystkim pracownicy zajmują się odbiorem zwłok oraz w godnych warunkach przewożą ciało do zakładu pogrzebowego. Następnie dbają o to, aby było ono odpowiednio przygotowane do kremacji lub do złożenia w grobie. Równocześnie kontaktują się z rodziną zmarłego, tłumacząc, jakich dokumentów potrzebują do organizacji pochówku. Ustalana jest również treść nekrologów oraz to, czy organizowany będzie pogrzeb katolicki, czy pogrzeb świecki. Jeśli wyznaczony będzie pochówek uwzględniający mszę świętą w kościele, to dom pogrzebowy kontaktuje się z daną parafią w imieniu rodziny, jeśli takie jest tylko życzenie najbliższych. Kolejne ustalenia dotyczą oprawy uroczystości, a więc kwiatów pogrzebowych oraz ewentualnej muzyki. Dodatkowo pomoc dotyczy także doboru trumny lub urny. Katalog jest obszerny, w związku z czym w tym wypadku również można liczyć na wsparcie profesjonalistów.

Zakład pogrzebowy kontaktuje się także z firmą zarządzającą cmentarzem, na którym będzie pochowana bliska osoba, aby przygotować miejsce do pochówku. Rodzina może też liczyć na pomoc przy składaniu wniosku o zasiek pogrzebowy oraz na wsparcie ekspertów z branży funeralnej już po pogrzebie. Chodzi tutaj o dobór nagrobka oraz płyty upamiętniającej osobę zmarłą. Możliwe jest również skorzystanie z usługi sprzątania grobu. Dom pogrzebowy oferuje usługi kompleksowe, dopasowane do oczekiwań klientów. 

 
Telefon: 22 836 69 12
Domena: https://mpuk.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Nakielska 3
Kod pocztowy: 01-106
Źródła: https://mpuk.pl/


Dodano: 2023-02-20
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy