MONDI sp. z o.o.Jak znaleźć pracę jako komisjoner w Niemczech?


O wyjeździe do pracy za granicę myśli wiele osób - od bardzo dawna jest to sposób na podreperowanie budżetu czy po prostu ciągłe godziwe zarabianie. Decydują się na to zarówno osoby niemające większych kwalifikacji, które mimo tego mogą za granicą zarabiać kilka razy więcej niż w Polsce, jak i fachowcy, wiedzący, że za granicą ceni się ich umiejętności znacznie bardziej. Jak jednak wyjechać do takiej pracy, na przykład jako komisjoner do Niemiec, nie mając za zachodnią granicą kogoś, kto mógłby we wszystkim pomóc?

Z pomocą przychodzi agencja zatrudnienia Mondi, mająca wieloletnie doświadczenie w werbowaniu polskich kandydatów do pracy w Niemczech. Oczywiście takich pośredników w kraju jest wielu, duża część osób przekonała się jednak, że znalezienie odpowiedniego nie jest łatwe. Nawet jeśli będzie się miało szczęście i nie natrafi się na oszusta, który zniknie z pieniędzmi, to trzeba liczyć się z organizowaniem wszystkiego poza pracą na własną rękę.

W przypadku tej doświadczonej agencji nie ma o czymś takim mowy, dlatego skorzystanie z jej usług szczególnie docenią osoby wyjeżdżające do pracy za granicę po raz pierwszy, niemające doświadczenia, a także nieznające języka obcego. W takiej sytuacji istnieje wiele obaw i wątpliwości, można bać się, że nie uda się sobie poradzić, jednak dzięki pomocy tej agencji nie trzeba się niczym martwić. Bierze ona bowiem na siebie wszystkie formalności, załatwia także transport na miejsce przeznaczenia dla pracowników, jak również dba o ich zakwaterowanie - zresztą duża część ofert pracy to zatrudnienie z zakwaterowaniem, co wiąże się też z oszczędnościami.

Wielkim udogodnieniem jest też fakt, że agencja ta oddaje do stałej dyspozycji pozyskanych przez siebie pracowników koordynatora, z którego pomocy można korzystać w awaryjnych sytuacjach, jak i codziennych problemach. Będzie to udogodnienie między innymi dla osób nieznających niemieckiego (brak znajomości tego języka nie jest przeszkodą w podjęciu zatrudnienia za pośrednictwem tej firmy - jest wiele ofert "bez języka") czy też słabo zorientowanych w niemieckich realiach, dotyczących na przykład prawa. Stałe czuwanie przedstawicieli agencji nad pracownikami daje im też pewność, że napotkają na obiecane im warunki, a praca będzie dokładnie taka, jak to przedstawiono w ogłoszeniu.
Telefon: +48 500 456 300
Domena: https://mondi.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Plac Andersa 3
Kod pocztowy: 61--89
Źródła: https://mondi.pl/poradnik/komisjoner-na-czym-polega-praca-na-tym-stanowisku/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Komisjonowanie

Dodano: 2022-01-28
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy