Moniuszki 7 Sp. z o. o.Sale konferencyjne Katowice - Moniuszki 7 Sp. z o. o.


Współczesne firmy i przedsiębiorstwa działają prężnie, intensywnie i zgodnie z nowoczesnymi normami. Wiele z nich, organizuje systematycznie różnego rodzaju spotkania w mniejszych i większych grupach, czy też konferencje, szkolenia i zebrania. Wiele placówek nie posiada odpowiedniego zaplecza lokalowego ku temu, by móc przeprowadzać je u siebie. 

W sytuacjach tego rodzaju, doskonałą alternatywą okazują się, chociażby, sale konferencyjne w Katowicach. Odwiedzając stronę internetową moniuszki7.pl, można znaleźć bardzo wiele, szczegółowych, informacji na temat tego, jak funkcjonuje Centrum Biurowo-Szkoleniowe. Jego oferta jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu klienci o różnych potrzebach, mają szansę znaleźć usługi, które spełnią ich oczekiwania.

Do dyspozycji petentów jest pięć różnych sal. Otrzymały one następujące nazwy oraz przeznaczenie:

  • Sala niebieska (mierząca sto metrów kwadratowych, pomieści do pięćdziesięciu osób jednocześnie)
  • Sala grafitowa (jej wymiary to pięćdziesiąt pięć metrów kwadratowych, a ilość osób, mogących w niej przebywać, nie powinna przekraczać czterdziestu)
  • Sala piaskowa (liczy czterdzieści pięć metrów kwadratowych, pomieści do dwudziestu osób)
  • Sala zielona (czterdzieści pięć metrów kwadratowych powierzchni, przeznaczona maksymalnie dla osiemnastu uczestników)
  • Sala rekrutacyjna (pomieszczenie o powierzchni czternastu metrów kwadratowych, mieszczące pięć osób w jednym czasie)

Dodatkowo, w razie zapotrzebowania konkretnych klientów, istnieje możliwość połączenia ze sobą dwóch sal (Grafitowej i Pisakowej). Są to bowiem, tak zwane, sale modułowe, o układzie kinowym, wyposażone w drzwi przesuwne, umożliwiające dzielenie lub łączenie przestrzeni.

Oprócz udostępniania sal konferencyjnych, Centrum proponuje także wynajem pomieszczeń biurowych. W grę wchodzi  długofalowa współpraca, lub najem na kilka miesięcy (do pół roku). Duże przedsiębiorstwa, potrzebujące większej ilości biur, mają możliwość wynajęcia całej kondygnacji, której powierzchnia użytkowa wynosi trzysta pięćdziesiąt metrów kwadratowych. 
Telefon: + 48 32 259 88 83
Domena: https://moniuszki7.pl/
Miejscowość: Katowice
Adres: Moniuszki 7
Kod pocztowy: 40-005
Źródła: https://moniuszki7.pl/sale-szkoleniowe


Dodano: 2019-02-06
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy