MyHappyOcean - Opakowania EkologiczneSkąd pochodzi surowiec na drewniane widelce?


Firmy zajmujące się przygotowaniem i sprzedażą różnych dań pakowanych na wynos powinny pomyśleć o wzmocnieniu wizerunku poprzez zmianę opakowań. Wiele osób zapłaci za potrawę nieco drożej, wiedząc, że talerz, sztućce czy kubek trafią do recyklingu lub na kompost, zamiast na wysypisko lub, co gorsza, do oceanu. Od wielu lat specjaliści od ekologii biją na alarm i starają się przekonać przedsiębiorców do zmiany niektórych nawyków. Nawet najmniejszy drobiazg może się przyczynić do przedłużenia obecności człowieka na Ziemi, dlatego stosowanie zielonych technologii ma sens i coraz więcej osób prywatnych i firm to dostrzega.

Korzystanie z jedno- i wielorazowych opakowań wyprodukowanych z naturalnych surowców to już nie tylko moda, ale konieczność, a zmiany można dokonać bardzo szybko. Wystarczy poznać asortyment hurtowni, która powstała m.in. także po to, aby dołożyć własną cegiełkę do ratowania świata, a w szczególności oceanów. Wystarczy odwiedzić stronę myhappyocean.pl, aby znaleźć wszystko, co jest potrzebne, aby ładnie podać posiłek sprzedawany na wynos.

Poza wszelkimi talerzami, miskami, pojemnikami i kubkami, w ofercie tego sklepu internetowego są również drewniane widelce, łyżki, łyżeczki, noże, widelczyki do frytek oraz łopatki do lodów. Są one do kupienia pojedynczo w paczkach, najczęściej po 100 lub 250 sztuk, jak również w kompletach z serwetkami. W skład kompletu wchodzi łyżka i widelec wykonane z jasnego drewna, powlekanego woskiem wegańskim.

Poza sztućcami drewnianymi wykonanymi z drewna pochodzącego ze skandynawskich lasów, w których prowadzi się zrównoważoną gospodarkę, można też kupić tam certyfikowane noże, widelce itp. z:

  • mączki kukurydzianej,
  • otrąb pszennych,
  • włókien drzewnych,
  • materiałów nadających się do recyklingu.

Wśród tej ostatniej kategorii są sztućce wielorazowego użytku. Można je myć w zmywarce w temperaturze do 65º C. Są to produkty zgodne z obowiązującymi przepisami, spełniające normy higieniczne.

Wprowadzając takie zmiany w swoim lokalu, uda się przyciągnąć klientelę, która także dba o środowisko i chciałaby zrobić dla niego coś dobrego. Oferta hurtowni jest róznorodna, więc znajdą w niej odpowiednie opakowania nie tylko lokale gastronomiczne, ale też producenci żywności mrożonej, firmy kateringowe i oferujące klientom diety pudełkowe, pragnące zmienić swoje dotychczasowe nastawienie.
Telefon: + 48 509 295 620
Domena: https://myhappyocean.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970
Źródła: https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_Sztucce_Sztucce-drewniane-249.html


Dodano: 2022-11-19
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy