NEXEONSystem kontroli dostępu – podstawowe informacje


System kontroli dostępu jest najczęściej stosowany w zakładach przemysłowych, magazynach, obiektach infrastruktury krytycznej i biurowej oraz hotelach. Jednak od pewnego czasu drzwi z zabezpieczeniem tego typu wykorzystuje się również na prywatnych posesjach. Co warto wiedzieć na ten temat?

Technologia umożliwia zdalne koordynowanie pracy drzwi, szlabanów czy bram. Do wnętrza pomieszczeń dopuszczane są tylko osoby posiadające stosowane identyfikatory, np. w postaci elektronicznej karty. Dzięki temu rozwiązaniu można podnieść bezpieczeństwo w budynku, chronić archiwa zawierające wrażliwe dokumenty. Jednocześnie dobrej jakości sprzęt do kontroli dostępu pozwala na ograniczenie liczby pracowników ochrony. Co więcej, dzięki systemowi administrator będzie od razu wiedział, kiedy dokładnie dany pracownik użył karty dostępu i wszedł do pomieszczenia.

Jedną z głównych zalet elektronicznego systemu jest jego prostota w obsłudze. Poza tym łatwo dostosować technologię do indywidualnych potrzeb. Ponadto jeśli dany pracownik odejdzie z firmy, nie trzeba wymieniać wkładek, a jedynie zdezaktywować jego kartę. Natomiast w przypadku zatrudnienia nowych osób wystarczy jedynie dodać je do systemu. Sprzęt można wykorzystać również do ewidencji czasu pracy. Usprawnia również ewakuację poprzez odbezpieczenie wytyczonej trasy.

Każdy, kto chce zamówić dobrej jakości system kontroli dostępu w atrakcyjnej cenie, powinien wybrać przedsiębiorstwo NEXEON. Wysoko wykwalifikowani fachowcy nie tylko dobiorą wszystkie potrzebne urządzenia, ale i zaprojektują całą instalację, zajmą się jej montażem oraz integracją z systemem pożarowym, alarmowym oraz monitoringiem. Warto zaznaczyć, że asortyment zawiera wyłącznie produkty pochodzące od cenionych w branży producentów, np. marki ACCO, Satel, Roger. Oferta została przedstawiona na stronie internetowej https://nexeon.pl/oferta/systemy-kontroli-dostepu/.

Wybór sprawdzonej firmy to gwarancja usług na najwyższym poziomie i terminowej realizacji każdego zlecenia.
Telefon: 570 533 533
Domena: https://nexeon.pl/
Miejscowość: Kuklice
Adres: Wspólna 2
Kod pocztowy: 55-040
Źródła: https://nexeon.pl/oferta/systemy-kontroli-dostepu/


Dodano: 2023-10-29
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy