NFK J. KOPA Sp. JElektryczny wózek widłowy - gdzie się sprawdzi?


Elektryczne wózki są zasilane akumulatorami, które nie wymagają częstego ładowania. Nie emitują one toksycznych spalin, dlatego znajdują zastosowanie w zamkniętych obiektach. Sprzęty te służą do przenoszenia ciężkich palet z ładunkami oraz przedmiotów o dużych gabarytach. Z tego powodu stanowią podstawę magazynów, firm logistycznych i fabryk. Odznaczają się stabilną konstrukcją wpływającą na bezpieczeństwo użytkowników oraz wytrzymałością na obciążenia. Część z nich radzi sobie z terenami pełnymi nierówności. Wózki widłowe wyposażono w solidne opony, które rzadko pękają. Mają one właściwości antypoślizgowe i występują w kilku rozmiarach. Modele elektryczne wybierają osoby zainteresowane urządzeniami, które nie szkodzą środowisku naturalnemu. Nie emitują także dużego hałasu, co przekłada się na komfort operatorów.

Jednym z najpopularniejszych sprzętów jest elektryczny wózek widłowy czołowy, nieoceniony w chłodniach, halach produkcyjnych oraz pozostałych obiektach, w których znajdują się wąskie alejki. Innym rozwiązaniem są modele wysokiego składowania, nazywane bocznymi. Cechują się niewielkimi gabarytami i sprawdzają się w miejscach z bardzo wysokimi regałami. Akumulatory, w jakie wyposażono takie sprzęty, są wydajne, a ich wymiana nie sprawia problemów. Mogą one pracować nie tylko we wnętrzach, ale i na zewnątrz, ponieważ są odporne na działania czynników pogodowych.

Wózki elektryczne są do nabycia na witrynie nfk.com.pl, należącej do firmy z szerokim asortymentem produktowym. Składają się na niego przetestowane urządzenia zapewniające maksimum komfortu i bezpieczeństwa użytkownikom. Wyposażono je w widły, przeciwwagę, ramę, maszt, układ elektryczny oraz kabinę operatora.
Telefon: 42 712 56 10
Domena: https://www.nfk.com.pl
Miejscowość: Aleksandrów Łódzki
Adres: Kościelna 7
Kod pocztowy: 95-070
Źródła: https://www.nfk.com.pl/wozki-widlowe/czolowe/elektryczne


Dodano: 2022-02-05
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy