Niszczarki24.plNiszczarka biurowa ideal - https://www.niszczarki24.pl/


Profesjonalny sprzęt biurowy dostępny w opisywanym sklepie jest przygotowany do ciągłego trybu pracy. Oznacza to, że może być wykorzystywany przez wiele godzin, nawet do bardzo intensywnych działań. Jego właściwości użytkowe nie zmniejszają się przy tej okazji. 

Oferta sklepu Niszczarki24.pl opiera się na urządzeniach największych europejskich producentów. Są wśród nich takie firmy jak Fellowes, Opus oraz Wallner. Użycie takiego sprzętu oznacza dokładnie wykonaną pracę oraz bezpieczeństwo podczas pracy. Szczególnie dużym powodzeniem cieszą się wszelkiego rodzaju niszczarki, które klienci kupują do biur, jak i do zakładów przemysłowych. 

Niszczarka biurowa Ideal to propozycja dla biur i kancelarii tajnych. Urządzenie zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa danych. Dzieje się tak wskutek cięcia na tak zwane mikorścinki, które uniemożliwiają odczyt zniszczonego dokumentu. Doskonałą jakość pracy zapewnia silnik o wysokiej mocy, który jest jednocześnie bardzo cichy. Nie zakłóca pracy innych użytkowników biura. 

Niszczarka jest przygotowana do niszczenia w jednym momencie do kilku arkuszy w formacie A4. Nie została wyposażona we wzmocnione noże mogące niszczyć płyty kompaktowe oraz różnego rodzaju karty kredytowe. Poradzi sobie jednak z grubym papierem bez względu na jego fakturę. Użytkownik w trakcie pracy otrzymuje informacje, o bieżącym obciążeniu silnika maszyny. W przypadku jego przegrzania, co występuje niezwykle rzadko, niszczarka automatycznie odłącza zasilanie. Jest ono również wyłączone w momencie zdjęcia pokrywy lub zablokowania papieru pomiędzy nożami.  Po zakończonej pracy urządzenie wyłącza się samo wpływając na niższe zużycie prądu. Dużym atutem tego modelu jest stulitrowy pojemnik na ścinki oraz kółka transportowe umożliwiające swobodne przemieszczanie na przykład pomiędzy biurami. 

Zamówienia w sklepie można składać online. Ten tryb sprzedaży zapewnia klientom szybki dostęp do wybranego sprzętu. Zwykle trafia on pod wskazany adres w ciągu kilku dni roboczych od momentu zakupu. 
Telefon: 15 844 13 44
Domena: https://www.niszczarki24.pl/
Miejscowość: Stalowa Wola
Adres: Handlowa 4B
Kod pocztowy: 37-450
Źródła: https://www.niszczarki24.pl/niszczarka-biurowa-ideal-2604-smc-0-8x5-mm.html


Dodano: 2020-11-22
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy