Nova Sp. z o.o.
Autor: Iga Sikorska


Gdzie zamówić wymienialne szpilki do klipsów antykradzieżowych?


Powszechnie stosowany system antykradzieżowy w sklepach, zwłaszcza odzieżowych, wykorzystuje prosty mechanizm zabezpieczający w postaci przytwierdzonego do towaru klipsa z metalem w środku, który po zbliżeniu się do odpowiednio zsynchronizowanej bramki wykrywającej aktywuje głośny sygnał dźwiękowy. Zazwyczaj to skuteczny sposób na złodziei czy kleptomanów, pozwalający ochronie szybko zareagować oraz zapobiec kradzieży, a tym samym stratom sklepu.

Sposobem na dezaktywację zabezpieczenia jest rozmagnetyzowanie mechanizmu i usunięcie łączenia w postaci szpilki do klipsów. Wspomniany element to ważna część całego systemu. Z uwagi na częste próby ręcznego, siłowego rozerwania klipsa znajdujący się pomiędzy nimi łącznik powinien być odpowiednio wytrzymały i jednocześnie nie powodować szkód na tkaninie, przez którą przechodzi. Producent musi także zadać o właściwą ochronę szpilki przed korodowaniem i plamieniem materiału na charakterystyczny, rdzawy kolor.

Zarówno klipsy, jak i pasujące do nich łączenia można znaleźć w ofercie na stronie internetowej nova.com.pl. Ogłaszający się tam dostawca zaprasza menadżerów sklepów odzieżowych, odpowiedzialnych za doposażanie magazynów z wyposażeniem antykradzieżowym, do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Realizator zamówień może zagwarantować dosyłkę w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu danego punktu sprzedażowego, w tym również hurt. Poleca się przesłanie dyspozycji od razu na większą liczbę sztuk klipsów oraz szpilek, gdyż jest to asortyment, który dość szybko się zużywa. Warto mieć zawsze na stanie odpowiedni zapas. Poza tym zamówienie hurtowe jest korzystniejsze finansowo, bo dzięki takiemu rozwiązaniu maleją koszty wysyłki. 
Telefon: +48 61 661 06 20
Domena: https://nova.com.pl/
Miejscowość: Poznań
Adres: Perzycka 83
Kod pocztowy: 60-182
Źródła: https://nova.com.pl/products/szpilki


Dodano: 2022-01-18
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy