NOVATECH Mateusz LorychSiłowniki – najlepszy sklep


Siłownik hydrauliczny to ważny element mechanizmu wywrotu w wywrotkach czy systemu podnoszącego platformy na budowie. Aby sprzęt dobrze funkcjonował, należy wybrać model od sprawdzonej firmy. Z czyich usług skorzystać?

Na stronie internetowej silowniki24.pl znajdują się rozmaite siłowniki oraz niezbędne akcesoria, które zostały wyprodukowane przez znane marki (Binotto, Chapel, Di Natale Bertelli, Mariz, Weber Hydraulik, HYVA). Proponowane modele można montować w przyczepach rolniczych i ogrodniczych, naczepach, busach, wywrotkach dwu, trzy i czteroosiowych, windach samochodowych, prasach przemysłowych i wielu innych sprzętach stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Ważną informacją dla wielu klientów może być fakt, że wszystkie siłowniki oferowane przez sklep są objęte gwarancją producenta. Co więcej, przedsiębiorstwo oferuje profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Asortyment zawiera:

  • siłowniki dwustronnego i jednostronnego działania (dostępne bez mocowań oraz z mocowaniem na łożysku lub tulejach),

  • kompleksowe wyposażenie przyczep,

  • elementy hydrauliki siłowej (rozdzielacze ręczne, agregaty hydrauliczne o różnej mocy),

  • akcesoria (kołyski, panewki, uszczelnienia, kule, gniazda, złącza, ograniczniki skoku).

Dokładne parametry poszczególnych produktów znajdują się w katalogu, który można obejrzeć na stronie internetowej. Przedsiębiorstwo jest przygotowane na realizację niewielkich zamówień od małych firm, jak i dużych i skomplikowanych, pochodzących od zakładów przemysłowych. Skorzystanie z usług tej renomowanej firmy to gwarancja produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz szybkiej wysyłki każdego zamówienia.
Telefon: 660 678 158
Domena: https://silowniki24.pl/
Miejscowość: Leszno
Adres: Dożynkowa 35
Kod pocztowy: 64-100
Źródła: https://silowniki24.pl/


Dodano: 2022-05-13
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy