Nowosielski i Partnerzy Adwokaci i Radcy prawniGdzie w Gdańsku przyjmują adwokaci, którzy zajmują się obsługą nieruchomości?


Poszukując bezpiecznego sposobu na zainwestowanie większej ilości środków, warto rozważyć zakup nieruchomości lub gruntu pod zabudowę. Wahające ceny rynkowe pozwalają uzyskać satysfakcjonujący przychód w dość krótkim czasie. Przy nabywaniu i późniejszym zbywaniu własności należy pamiętać o spełnieniu obowiązku prawnego wynikającego z oddzielnych ustaw o obrocie środkami trwałymi i z prawa podatkowego. W takim przypadku niezbędna jest pomoc prawnika. Wsparcie dla osób, które prowadzą biura nieruchomości bądź też działają na rynku mieszkaniowym bez rejestracji działalności gospodarczej, świadczą adwokaci z Gdańska prowadzący kancelarię pod adresem ul. Targ Drzewny 3/7. 

Działalność prawników to nie tylko doradztwo w zakresie skupu i sprzedaży, ale także we wszystkich kwestiach powiązanych, jak między innymi:

  • forma prawna użytkowania nieruchomości,
  • sprawy o zasiedzenie,
  • sprawy spadkowe, których podmiotem jest spadek lub darowizna w postaci nieruchomości bądź też praw do jej części,
  • wywłaszczenie nieruchomości,
  • inne.

Pełen zakres świadczeń, jakich podejmują się w ramach swoich specjalizacji adwokaci, został przedstawiony na stronie ng.gda.pl. W kancelarii obowiązuje system wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania z prawnikiem. Zapisu można dokonać telefonicznie, osobiście lub za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Z uwagi na zróżnicowanie działań, jakie wykonuje kadra, podejmując się sprawy przedstawionej przez klienta, w kancelarii nie obowiązuje określony cennik. Usługi wycenia się indywidualnie, uwzględniając przede wszystkim koszt realizacji zadań mających na celu ochronę interesów zlecającego. Informacje o należności za poszczególne świadczenia podawane są każdorazowo po zapoznaniu się przez adwokatów z sytuacją klienta oraz przedłożonymi przez niego dokumentami. Prawnicy zastrzegają sobie możliwość odmowy udzielenia pomocy w określonych przypadkach, takich jak nieszczerość osoby ubiegającej się o wsparcie prawne bądź celowe przedstawienie sfałszowanych danych dotyczących sprawy.
Telefon: 58 346 27 56
Domena: https://www.ng.gda.pl
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Targ Drzewny 3
Kod pocztowy: 80-886
Źródła: https://www.ng.gda.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Adwokat
https://kodeks-net.pl/czym-zajmuje-sie-adwokat-w-gdansku/
Dodano: 2023-09-18
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy