Optyk Rozmus Eye Care
Autor: Iga Sikorska


Soczewki w różne wzory


Szalone, zwariowane, straszne i niezwykłe soczewki we wzory to hit ostatnich sezonów. Są niezaprzeczalnie doskonałym uzupełnieniem przebrania balowego, imprezy Hallowenowej czy tematycznych imprez. Co ciekawe, nosić je mogą zarówno osoby z wadą wzroku, jak i  bez. Wśród takich niestandardowych soczewek jest kilka rodzajów ich wielkości. 

  • o tradycyjnym rozmiarze, zakrywające tęczówkę oka, o tradycyjnej średnicy 14 mm
  • powiększające oko, czyli soczewki o średnicy 17 mm
  • duże soczewki, pokrywające całe oko, nakładające kolor i wzór również na powierzchni białka oka o średnicy 22 mm.

Co wybrać? Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia przy tworzeniu soczewki, wzory są rozmaite, znajdziemy motywy inspirowane japońskim Anime, takie jak popularny Gremlin, czerwono-czarna Madara czy romantyczne Star and Jewel Silver Star. Można się zainspirować także postaciami z komiksów i filmów z kultowej wytwórni Marvel ,stając się Hulkiem albo Deadpool'em.  To nie jest wszystko, w sklepie optykrozmus.pl znajdują się także soczewki z motywami apokaliptycznymi, bajkowymi, zwierzęcymi, a nawet imitującymi choroby oczu czy świecące w ultrafiolecie. Pośród tego znajdują się także romantyczne wzory np. serduszko walentynkowe, czy cukierkowe różowe oczy w stylu Barbie. W soczewkach ze wzorem Mirror, inspirowanych oczami Riddicka, można się naprawdę przejrzeć — są imitacją lustra. 

Zdecydowanie ogromną popularnością cieszą się soczewki o dużych rozmiarach. Wielkie oczy w stylu postaci z mangi robią wrażenie, są idealne na konwent fanów tej japońskiej sztuki. Warto zwrócić też uwagę na soczewki wypełniające całą przestrzeń oka. Już nie tylko tęczówka, ale całe oko staje się dziełem sztuki, bez konieczności wykonywania niebezpiecznego zabiegu tatuowania oka. 

Wzory są fascynujące, trójwymiarowe, duże, wyraźne. Do tego soczewki są wykonane z najlepszych produktów, mają wszystkie wymagane atesty i pochodzą od zaufanych producentów. Staranne dobranie takiego detalu do przebrania bądź kostiumu daje gwarancje dobrej zabawy oraz wzbudzenia zainteresowania współtowarzyszy imprezy. 
Telefon: 32 447 01 27
Domena: https://www.optykrozmus.pl/
Miejscowość: Pszczyna
Adres: Piastowska 3
Kod pocztowy: 43-200
Źródła:


Dodano: 2019-03-16
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy