Orion DentalBotoks w Szczecinie - warto czy nie?


Kult młodości i piękna jest dziś faktem, nic zatem dziwnego, że nie tylko osoby z pierwszych stron gazet, ale praktycznie wszystkie inne, chcą zachować młody wygląd tak długo, jak to możliwe. Medycyna estetyczna daje wielkie możliwości w tym zakresie, a jedną z nich jest botoks, który w Szczecinie można wykonać w gabinecie Orion Dental. Czy warto zdecydować się na tą konkretną metodę?

Jej popularność na pewno wskazuje, że tak, ponieważ ma ona wiele zalet. Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, bardziej i mniej inwazyjnych. Ten należy do tej drugiej grupy, dzięki czemu po wykonaniu ostrzykiwań można niemal od razu wrócić do zwykłej aktywności. Co więcej, koszty zabiegu są nieduże, co powoduje, że chętnie decydują się na nie nawet niezamożne osoby, tym bardziej że efekt utrzymuje się długi czas.

Inny ważny argument przemawiający za skorzystaniem z tego zabiegu to fakt, że tak naprawdę niewiele jest innych metod stosowanych na zmarszczki mimiczne - a to przede wszystkim z nimi radzi sobie toksyna botulinowa. Warto przy tym zauważyć, że tego rodzaju zmiany, w postaci linii na czole czy tzw. kurzych łapek w okolicach oczu, często pojawiają się u bardzo młodych osób, zupełnie na to niegotowych, a ma to związek z bogatą mimiką i na przykład częstym uśmiechaniem się. Ostrzyknięcie tych miejsc toksyną pozwala wygładzić zmarszczki, a jednocześnie zapobiega pojawianiu się kolejnych takich zmian przez wiele kolejnych miesięcy, toksyna bowiem ogranicza ruchomość mięśni mimicznych.

Jest to też zabieg bezpieczny, o czym świadczy między innymi fakt, że przeciwwskazań do jego wykonania jest stosunkowo niewiele. Oprócz ciąży i okresu laktacji, które eliminują z praktycznie wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, są to między innymi choroby nowotworowe.
Telefon: 578 441 551
Domena: https://oriondental.pl
Miejscowość: Szczecin
Adres: Małopolska 43
Kod pocztowy: 70-515
Źródła: https://oriondental.pl/uslugi/medycyna-estetyczna/


Dodano: 2022-11-09
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy