Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni
Autor: Eliza Zając


Ośrodek Szkolenia Ratowniczego w Gdyni • Indywidualne techniki ratunkowe


Kwestie związane z bezpieczeństwem osób przebywających na morzu nie powinny być bagatelizowane. Błyskawiczna reakcja podczas nieprzewidzianych i nagłych zdarzeń może uratować zdrowie lub życie, dlatego tak ważne są umiejętności oraz wiedza osób przebywających na łodziach, statkach czy innych obiektach. Najskuteczniejszą metodą na ochronę nie tylko siebie, ale też pozostałych członków wyprawy jest odbycie profesjonalnych szkoleń, na które można się zapisać na witrynie osrgdynia.pl. Należy ona do cenionego ośrodka szkoleniowego prowadzonego przez prawdziwych pasjonatów. Dzięki nim można poznać indywidualne techniki ratunkowe nieocenione w różnych sytuacjach.

Zajęcia czekające na kursantów są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów z niezbędnym doświadczeniem zawodowym, którzy przekazują informacje w sposób zrozumiały. Każdorazowo dopasowują poziom zajęć do wiedzy klientów i chętnie odpowiadają na ich pytania. Podczas zajęć poznają oni między innymi poprawne zachowania w sytuacjach kryzysowych związanych z koniecznością opuszczenia jachtu na skutek pożaru lub zniszczenia.

Do najpopularniejszych zalicza się kursy STCW dające możliwość podniesienia swoich kompetencji żeglarskich, co przekłada się na bezpieczeństwo całej załogi. Niekiedy ich ukończenie jest wręcz koniecznością i zazwyczaj dotyczy ono posiadaczy jachtów komercyjnych lub oficerskich. Podczas trwania zajęć kursanci poznają, czym jest bezpieczeństwo własne i odpowiedzialność wspólna oraz uczą się technik pierwszej pomocy medycznej.

Szkolenia organizowane w tym przedsiębiorstwie są kierowane do osób, które ukończyły 18. rok życia oraz do żeglarzy. STCW to kurs przeprowadzany z uwzględnieniem postanowień Konwencji STCW i jest polecany wszystkim zainteresowanym chcącym czerpać nową wiedzę z rzetelnych źródeł. Kończy się on wydaniem stosownych certyfikatów ważnych przez 5 lat. Zajęcia prowadzone są przez ratowników i wykładowców, którzy doskonale wiedzą, w jaki sposób posługiwać się profesjonalnymi środkami ratunkowymi oraz jak używać aparatów tlenowych.
Telefon: 11 958 685
Domena: http://osrgdynia.pl
Miejscowość: Gdynia
Adres: Skwer Kościuszki 13
Kod pocztowy: 81-370
Źródła: http://osrgdynia.pl/terminy-kursow


Dodano: 2021-06-12
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy