Party Serwis Catering Melon Sp. J.
Autor: Eliza Zając


Gdzie zamówić catering weselny w Warszawie?


Organizacja wesela, niezależnie od jego wielkości, liczby gości, jest dużym wyzwaniem logistycznym. Lista zadań, które trzeba zrealizować, jest długa, co dodatkowo może stresować młodą parę. Dlatego też warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy zajmą się przyrządzeniem smacznych i pożywnych dań.

Należy podjąć współpracę z firmą, która ma rozbudowane i różnorodne menu. Same potrawy, poza smakiem, powinny również prezentować się estetycznie i pasować do okoliczności. Dodatkowym atutem jest możliwość wynajęcia kelnerów. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym wyborem jest Party Serwis Catering Melon. Firma przygotowuje i dostarcza catering weselny na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilku lat działalności w branży przedsiębiorstwo doskonale trafia w potrzeby różnych grup klientów i może im zaproponować usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Podmiot obsługuje zarówno małe, kameralne przyjęcia, jak i duże wesela, na które zaproszono ponad sto osób.

Dla przedsiębiorstwa pracują kucharze z wieloletnim doświadczeniem, którzy mogą ugotować tradycyjne, polskie potrawy lub innego typu dania, związane z kuchnią zagraniczną. Standardowy, klasyczny zestaw obiadowy zawiera zupę oraz danie główne (do wyboru kilka wersji). Poza tym firma proponuje bufet składający się z kilkunastu różnych rodzajów przystawek oraz potraw ciepłych i zimnych. Warto podkreślić, że wszystkie serwowane dania mogą zostać przygotowane w wersji bezmięsnej. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia zestawów obiadowych dla dzieci. Na stronie internetowej znajduje się katalog z dokładnym opisem różnych przykładowych pakietów. Osoby niezdecydowane mogą liczyć na profesjonalne doradztwo, pomoc w doborze najlepszego rozwiązania. Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że oferta obejmuje również ciasta, słodkie przekąski oraz tort weselny. Na życzenie zleceniodawcy firma może zająć się także obsługą kelnerską wesela.

Koszt zależy od różnych czynników i jest ustalany indywidualnie po zapoznaniu się z wymaganiami klienta. W celu szybkiej wyceny wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej i zawrzeć w nim wszystkie istotne informacje na temat wydarzenia (liczba gości, rodzaj dań, ewentualne usługi dodatkowe).
Telefon: 22 644 28 11
Domena: https://meloncatering.pl/
Miejscowość: Warszawa
Adres: Centralna 1
Kod pocztowy: 02-271
Źródła: https://meloncatering.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/


Dodano: 2022-10-09
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy