Polimat
Autor: Iga Sikorska


Wanna wolnostojąca o długości 150 cm — w jakich pomieszczeniach się sprawdzi?


Wśród właścicieli remontowanych nieruchomości coraz większym zainteresowaniem cieszą się wanny wolnostojące, które wielu osobom kojarzą się głównie z luksusem. Jeszcze do niedawna tego typu rozwiązania były zarezerwowane wyłącznie do salonów kąpielowych oraz łazienek o sporym metrażu (powyżej 10 m2). Okazuje się, że obecnie w ofertach znanych producentów można znaleźć przyścienne wanny wolnostojące czy modele o niewielkich wymiarach, które będą dobrze się prezentować nawet w niewielkim pomieszczeniu.

Planując montaż tego rodzaju wanny, trzeba od razu umieścić jej wymiary w projekcie oraz znaleźć najlepsze miejsce do jej postawienia. Najlepiej, aby znalazła się w centralnym punkcie, dzięki czemu będzie doskonałą dekoracją wnętrza. Jeśli pomieszczenie jest spore, dobrze też pomyśleć o zakupie oryginalnej baterii, na przykład stojącej i wmontowanej w podłoże. Na stronie internetowej polimat.com.pl dostępna jest wanna wolnostojąca o długości 150 cm, która stanowi wręcz idealny wybór dla małych łazienek. Co ciekawe, producent oferuje również wersję „mini” o długości 100 cm, jednak taki model jest przeznaczony do użytku przez dzieci. Firma zapewnia 10-letnią (na wanny do zabudowy i brodziki)oraz 15-letnią gwarancję (na wanny wolnostojące), co jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów.

Na co jeszcze zwrócić uwagę podczas zakupu wanny?

Bez względu na rodzaj wybranej wanny, należy sprawdzić opinie innych użytkowników na temat komfortu jej użytkowania oraz jakości wykonania. Sprzedawcy proponują modele wykonane z:

  • akrylu (najpopularniejsza oraz najtańsza opcja, wanny są lekkie i proste w montażu),
  • stali (cechuje je wysoka trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych),
  • konglomeratu (stanowią najdroższe rozwiązanie, wanny pięknie się prezentują i są bardzo wytrzymałe).Telefon: 605887550
Domena: https://polimat.com.pl
Miejscowość: Kruszwica
Adres: Przedbojewice 33
Kod pocztowy: 88-150
Źródła: https://polimat.com.pl/products/wanna-wolnostojaca-przyscienna-sola-150-x-75-cm


Dodano: 2023-06-07
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy