Primeko Technologie Ekologiczne
Autor: Eliza Zając


Szambo ekologiczne


Osoby, które mieszkają na obszarach nieobjętych kanalizacją miejską lub gminną, poszukujące praktycznych rozwiązań związanych z kwestią oczyszczania ścieków oraz sposobu na obniżenie kosztów związanych z opróżnianiem szamba z pewnością docenią ofertę Primeko. Firma zajmuje się kompleksową dystrybucją oraz montażem ekologicznych oczyszczalni ścieków, zapewniając swoim klientom dostęp do rozbudowanego asortymentu w pełni dostosowanego do zróżnicowanych potrzeb klientów. Za jej pośrednictwem można wyposażyć posiadłość w szambo ekologiczne, oczyszczalnię domową lub ekologiczną. Wszystkie oferowane rozwiązania wyróżniają się niezwykle wysoką jakością, solidnością oraz całą niezbędną funkcjonalnością.

Jako producent powyższe przedsiębiorstwo zapewnia fachowe doradztwo oraz pełne wsparcie na każdym etapie procesu zakupowego i montażowego. Jej propozycja to nowoczesne, zaawansowane stacje oczyszczające bazujące na technologii fluidalnej, biologicznej, tunelowej, hybrydowej bądź pasywnej Indrian. Każda instalacja tworzona jest zgodnie z indywidualnymi wytycznymi oraz zapotrzebowaniem zleceniodawcy.

Warto podkreślić, że bez względu na rodzaj instalacji ściekowej, zasada jej działania jest podobna. Najważniejszą rolę odgrywają procesy beztlenowego i tlenowego oczyszczania nieczystości, czyli procesy biochemiczne wywoływane przez bakterie oraz zjawiska fizyczne. Ich efektem jest fermentacja stałej części osadu, który rozkłada się na proste, rozpuszczalne w wodzie związki i sole mineralne. Tak przetworzone ścieki poddawane są następnie specjalnym procesom, których celem jest neutralizacja zanieczyszczeń groźnych dla środowiska.

Wzmiankowana marka jest również autoryzowanym dystrybutorem zaawansowanych rozwiązań sygnowanych logo takich producentów jak:

  • Fann, 
  • VH Tech,
  • Trandenis-Pol, 
  • Kingspan.

W razie jakichkolwiek wątpliwości wysoko wykwalifikowani pracownicy pozostają do pełnej dyspozycji. Dzięki temu klienci mogą liczyć na zakup oczyszczalni optymalnie dopasowanej do potrzeb, zawsze w niezwykle konkurencyjnej cenie.
Telefon: 602 378 800
Domena: https://oczyszczalnieprimeko.pl/
Miejscowość: Gniezno
Adres: Malwowa 3
Kod pocztowy: 62-200
Źródła: https://oczyszczalnieprimeko.pl/


Dodano: 2020-10-16
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy