ProdexpolEgzotyczne podłogi drewniane - gdzie można je nabyć?


Moda na podłogi produkowane z drewna egzotycznego nie przemija. Odznacza się ono ponadprzeciętną trwałością, bogactwem kolorów, uniwersalnym charakterem oraz małym ryzykiem pojawiania się uszkodzeń. Z tego względu znajduje zastosowanie we wnętrzach narażonych na częstą eksploatację, przykładowo w biurowcach, lokalach gastronomicznych lub hotelach. Można się z nimi zapoznać na stronie prodexpol.pl, na której udostępniono szeroki wybór drewnianych podłóg. Jej właścicielem jest firma zapewniająca zadowolenie z każdego zakupu, która współpracuje z przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi, przykładowo remontującymi mieszkania. Egzotyczne podłogi drewniane, jakie nabywają, to ponadczasowa klasyka, która zawsze wygląda dobrze i nie wychodzi z mody.

Deski tego typu cieszą się zainteresowaniem przez wzgląd na oryginalne kolory, które zwracają na siebie uwagę i sprawiają, że obiekty staja się cieplejsze w odbiorze. Z łatwością tłumią dźwięki kroków, dlatego bywają kładzione w pokojach dziecięcych oraz sypialniach, a ponadto pomagają regulować wilgotność powietrza. Są ciepłe w dotyku, dzięki czemu chodzenie po nich boso nie wiąże się z dyskomfortem. Nie przyciągają też kurzu i niejednokrotnie są trwalsze w porównaniu do desek produkowanych z rodzimych gatunków drewna.

Surowiec wykorzystany do produkcji oferowanych podłóg wykazuje odporność na pojawianie się wgnieceń, ścieranie oraz zarysowania. Jest to jeden z powodów, dla których są one kładzione w przedpokojach lub reprezentacyjnych pomieszczeniach, takich jak salony. Chronią przed powstawaniem echa i wykazują właściwości antyalergiczne. Ponadto mogą być użytkowane w budynkach z ogrzewaniem podłogowym.

Drewno to materiał biodegradowalny, ekologiczny i wolny od toksycznych substancji, co sprawia, że jego stosowanie jest bezpieczne. Może być cyklinowane oraz lakierowane w celu stworzenia dodatkowej warstwy utwardzającej, która ułatwia zachowanie podłóg w czystości. W tym celu wykorzystuje się lakiery akrylowe, poliuretanowe lub epoksydowe, dostępne w wersji bezbarwnej, kolorowej, matowej bądź błyszczącej. Nabywcy podłóg drewnianych decydują się też na ich olejowanie przy użyciu naturalnych środków impregnacyjnych, dzięki którym deski oddychają i są zabezpieczone przed działaniem wilgoci. Z reguły preparaty te są wolne od toksycznych substancji i nadają podłogom delikatnego połysku.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Inne Firmy