ProfShop Monika OlejkoKombinezon wodoodporny • ProfShop Monika Olejko


Aby zagwarantować swoim pracownikom warunki pracy zgodne z zasadami BHP, wielu pracodawców stawia na odpowiednią dla danego stanowiska odzież roboczą. Jest to rozwiązanie, które skutecznie może ochronić każdą część ciała przed działaniem nie tylko wody czy brudu, ale także przed poparzeniem kwasami czy innymi szkodliwymi substancjami. 

Bez względu na to, czy do codziennej pracy używany jest standardowy kombinezon wodoodporny czy też inne nakrycie częściowe, warto zadbać, by były one dobrej jakości, a jednocześnie zapewniały swobodę ruchów. Podczas zamawiania tego rodzaju asortymentu, należy również zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego są one wykonane, w tym jego możliwości absorbowania cieczy czy wytrzymałość. 

Wartym polecenia dostawcą odzieży roboczej, której parametry użytkowe spełniają oczekiwania klientów, jest sklep, który ogłasza się na stronie internetowej profshop.pl. Proponuje specjalistyczne stroje robocze, idealnie sprawdzające się:

  • w branży gastronomii, przemyśle chemicznym, kosmetycznym, 
  • podczas kontaktu z wysoką temperaturą,
  • w pracy, gdzie pojawia się duże zanieczyszczenie i wilgotność otoczenia.

Decydując się na skorzystanie z powyższej oferty, klient ma pewność, że wybiera produkty uznanych na rynku marek, które gwarantują ich długotrwałe użytkowanie. Pracownicy sklepu dbają również o szybką, terminową dostawę. Służą także radą w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju odzieży roboczej do potrzeb danej działalności. 

Używanie w codziennej pracy wysokiej jakości fartuchów i kombinezonów ochronnych to doskonała inwestycja. Dzięki niej można obniżyć, a nawet całkowicie wyeliminować wypadki podczas wykonywania czynności służbowych, a także zwiększyć poczucie bezpieczeństwa oraz komfort samych pracowników. Pracodawca, który dba o odpowiednie wyposażenie swoich podwładnych, nie musi liczyć się też ze zwiększonymi kosztami wypłacanymi w ramach odszkodowania lub generującymi straty przestojami, gdy osoba podczas wykonywania swojego zakresu czynności ulegnie wypadkowi i nie będzie mogła kontynuować pracy przez dłuższy czas.
Telefon: 695336302
Domena: https://www.profshop.pl/
Miejscowość: Leszno
Adres: Łaziebna 24
Kod pocztowy: 64-100
Źródła: https://www.profshop.pl/odziez-wodoochronna-wodoodporna-c-789_2233.html


Dodano: 2021-01-27
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


Inne Firmy